آزادکاران 30 فروردین راهی چین می شوند ، محمدی به فکر جبران ناکامی خادم

به گزارش اخذ ویزا، تیم ملی کشتی آزاد وظیفه مهمی را در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا بر عهده دارد و آن هم جبران ناکامی رسول خادم و تیمش در مسابقات سال گذشته است.

آزادکاران 30 فروردین راهی چین می شوند ، محمدی به فکر جبران ناکامی خادم

اعضای تیم ملی کشتی آزاد روز 30 فروردین ماه برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا راهی کشور چین می شوند.

مرحله هشتم و پایانی اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز 19 فروردین ماه در خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است و اردوی ملی پوشان تا زمان اعزام به رقابت ها ادامه دارد.

تنها یک هفته دیگر از تمرینات نفرات اعزامی به رقابت های کشتی قهرمانی آسیا باقی مانده است و ملی پوشان تا زمان باقی مانده به این مسابقات تمرینات خود را زیر نظر غلامرضا محمدی سرمربی و کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد پیگیری می نمایند.

رضا اطری، بهنام احسان پور، پیمان بیابانی، یونس امامی، محمد نخودی، بهمن تیموری، کامران قاسم پور، علیرضا کریمی، رضا یزدانی و یداله محبی به ترتیب در اوزان 57، 61، 65، 70، 74، 79، 86، 92، 97 و 125 کیلوگرم 10 آزادکار اعزامی کشورمان به رقابت های کشتی قهرمانی آسیا در چین هستند.

این مسابقات مهم ترین مسابقه رنکینگ دار اتحادیه جهانی کشتی پیش از حضور در رقابت های جهانی 2019 قزاقستان که انتخابی المپیک نیز محسوب می گردد، است.

رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه در شهر شی آن چین برگزار می گردد که مسابقات کشتی آزاد روز 3 اردیبهشت در اوزان اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم و روز 4 اردیبهشت در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم کشتی آزاد برگزار می گردد.

تیم ملی کشتی آزاد که همواره در آسیا سرآمد بوده سال گذشته با راهنمایی رسول خادم در این مسابقات به عنوان نایب قهرمانی رسید و حالا غلامرضا محمدی و شاگردانش کار بسیار سختی را برای رسیدن به عنوان قهرمانی دارند. همه نگاه ها به سوی تیم ملی کشتی آزاد است تا بتوانند در چین ناکامی بزرگ سال گذشته را جبران نمایند.

البته در روزهای اخیر نقدها زیادی از ترکیب تیم ملی کشتی آزاد شد اما با این حال همه امیدوار هستند که این تیم بتواند در این مسابقات به عنوان قهرمانی برسد و ناکامی سال گذشته رسول خادم را جبران کند.

با تور چین سفر کنید

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 26 خرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 162

به "آزادکاران 30 فروردین راهی چین می شوند ، محمدی به فکر جبران ناکامی خادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکاران 30 فروردین راهی چین می شوند ، محمدی به فکر جبران ناکامی خادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید