ایران آماده حضور در بازار سرمایه یونان است

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران: نایب رئیس کمیسیون ویژه مالی مجلس شورای اسلامی، از آمادگی بازار سرمایه ایران برای حضور در بازار سرمایه یونان اطلاع داد،گفت: در حال حاضر علائم رونق در بازار سرمایه یونان پس از یک دوره سخت رکود مشاهده می گردد.

ایران آماده حضور در بازار سرمایه یونان است

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار اخذ ویزا درکرمان با اشاره به پیشرفت های مستمر بازار سرمایه ایران در سال های اخیر به ویژه بعد از تصویب قانون سال 1384 در مجلس شورای اسلامی، اظهارکرد: در حال حاضر ظرفیت های بازار سرمایه کشور در راستای همکاری های مشترک با بورس یونان بسیار وسیع است.

وی، توضیح داد: پیرو درخواست های قبلی بورس یونان برای پیوستن ایران به طرح پیشنهادی ایکس نت به منظور امکان انجام معاملات کارگزاران هر کشور در بازار سرمایه کشور متقابل و راه اندازی سیستم جامع تسویه معاملات، ایران آمادگی خود را برای اجرایی شدن این طرح اعلام می نماید.

نایب رئیس کمیسیون ویژه مالی مجلس شورای اسلامی بیان نمود: بحران سال های 2007 و 2008 بازار سرمایه یونان که ارزش بازار این کشور را حدود 60 درصد کاهش داد.

پورابراهیمی، توضیح داد: در حال حاضر علائم رونق در بازار سرمایه یونان پس از یک دوره سخت رکود مشاهده می شود و بزودی این کشور به شرایط مطلوب در حوزه بازار سرمایه باز می شود.

وی اعلام نمود:بدون شک در آینده روابط بین دو کشور ایران و یونان گسترش می یابد.

ج

منبع: تسنیم
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 329

به "ایران آماده حضور در بازار سرمایه یونان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران آماده حضور در بازار سرمایه یونان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید