تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه اقلام اساسی

به گزارش اخذ ویزا، جانشین رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی و پروتئینی در قالب اجرای دومین مرحله طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار کالا های اساسی و ضروری در ماه مبارک رمضان در سطح کشور اطلاع داد.

تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه اقلام اساسی

به گزارش گروه اجتماعی اخذ ویزا، سرهنگ کارآگاه سهراب بهرامی گفت: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان، پلیس امنیت مالی با همکاری سایر دستگاه های ذیربط، در راستای حفظ و افزایش امنیت مالی و پاسخگویی به مطالبات عمومی ضمن نظارت مستمر بر فعالیت واحد های صنفی و مراکز پخش تجهیزات بهداشتی، مواد غذایی (بنکداران)، مواد پروتئینی، مقابله با هر گونه احتکار و قاچاق اقلام ضروری و اساسی را همچنان در قالب طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار و قاچاق کالا های بهداشتی و اساسی در سطح کشور در دستور کار دارد.

وی اضافه کرد: با عنایت به لزوم تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان و حساسیت موضوع در شرایط حاضر، دومین مرحله طرح تشدید مبارزه و مقابله با احتکار و قاچاق کالا های بهداشتی و اساسی با تعامل دستگاه های برون سازمانی و تشکیل تیم های مشترک در راستای مقابله با احتکار در این ماه مبارک در سطح کشور درحال اجراست.

جانشین رئیس پلیس امنیت مالی ناجا ادامه داد: براساس نتایج به دست آمده از نظرسنجی های اجرا شده و رضایت حداکثری مردم از طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالا و دستگیری محتکران، این طرح نیز به منظور کنترل و نظارت بهتر بر مراکز تهیه، عرضه و توزیع مواد غذایی برای پیشگیری از احتکار، قاچاق کالا و گرانفروشی انجام می گردد.

سرهنگ بهرامی در سرانجام ضمن تقدیر از همکاری بسیار خوب هموطنان در اجرای طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از شهروندان خواست: همیشه هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند، آن را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 2 تیر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 971

به "تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه اقلام اساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشدید نظارت بر مراکز تهیه و عرضه اقلام اساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید