شرح سخنگوی کمیسیون اصل 90 درباره بازرسی از خودروسازان

به گزارش اخذ ویزا، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس ضمن دفاع از گزارش این کمیسیون در مورد خودروسازی تأکید کرد: بازدید های اعضا باید به تصویب هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 برسد.

شرح سخنگوی کمیسیون اصل 90 درباره بازرسی از خودروسازان

به گزارش گروه سیاسی اخذ ویزا، بهرام پارسایی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 3 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل نود گفت: چنانچه شکایتی احتیاج به تحقیق و آنالیز داشته باشد کمیسیون می تواند بازرس یا بازرسانی را از میان نمایندگان به انتخاب هیأت رئیسه اعزام کند.

وی با اشاره به طرح سوال نمایندگان از وزیر صمت و اشاره به بازرسی بعضی نمایندگان از خودروسازان ادامه داد: شاهد هستیم بعضی از دوستان ادعا می نمایند از سوی کمیسیون اصل 90 مأموریت بازدید از خودروسازان را داشتند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شرح داد: کمیسیون اصل 90 گزارشی متقن و سنگین از خودروسازان داشته که برای تهیه آن تنها به گزارش های شفاهی اکتفا نکرده چرا که محلی از اعراب ندارد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 تأکید کرد: بنابراین دوستان در صورتی می توانند بازدید خود را به کمیسیون اصل 90 مربوط نمایند که از سوی هیأت رئیسه این کمیسیون انتخاب و به آن ها مأموریت بازدید داده شده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 690

به "شرح سخنگوی کمیسیون اصل 90 درباره بازرسی از خودروسازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح سخنگوی کمیسیون اصل 90 درباره بازرسی از خودروسازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید