سخنگوی فدراسیون فوتبال: هنوز سند ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس انتقال داده نشده است

به گزارش اخذ ویزا، سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت که سند ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس به دلیل بدهی به شستا جابجا نشده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال: هنوز سند ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس انتقال داده نشده است

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، علی جوادی درباره ماجرای بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا (سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) گفت: یکسری مسائلی از قبل در بحث اقتصادی بین فدراسیون فوتبال و شرکت تأمین اجتماعی وجود داشته که امروز دامن فدراسیون جدید را گرفته است، به طوری که وارد نشده درگیری یکسری مسائل و مسائل شدیم که ربطی به ما نداشت.

وی اضافه کرد: قصه سند فدراسیون فوتبال و پرسپولیس همین است. یکسری صحبت هایی مطرح شده و جلساتی برگزار شده و قرار است جلسات دیگری نیز برگزار گردد. با نگاهی که مدیران شستا دارند، امیدواریم بدهی فدراسیون فوتبال به شستا ختم به خیر گردد. اگر الان به دنبال مقصر بگردیم، گره ای باز نمی گردد. یکسری مسائل وجود داشته که هنوز هم وجود دارد. باید تأمین منابع صورت می گرفت که این اتفاق نیفتاد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه آیا جا به جایی سند ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس انتقال داده شده است، گفت: هنوز نه اما این خطر وجود دارد. با صحبت های شهاب الدین عزیزی خادم با مدیران شستا و جلسه ای که به زودی برگزار می گردد، این امید را می دهد که پرونده ختم به خیر شده و برای همواره بسته گردد. این مسئله طرفداران پرسپولیس و فوتبال را نگران کرد که به حق جای نگرانی هم داشت.

مأموریت بخش حقوقی پرسپولیس برای آنالیز ماجرای شستا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1768

به "سخنگوی فدراسیون فوتبال: هنوز سند ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس انتقال داده نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی فدراسیون فوتبال: هنوز سند ساختمان های فدراسیون و پرسپولیس انتقال داده نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید