سربازان حافظ امنیت و اقتدار کشور هستند

به گزارش اخذ ویزا، امیر خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، از یگان های حفاظت پیرامونی شرکت های صنایع هوایی وزارت دفاع بازدید کرد.

سربازان حافظ امنیت و اقتدار کشور هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در نخستین روزهای سال جدید و همزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از یگان های حفاظت پیرامونی سازمان صنایع هوایی بازدید کرد.

وی با حضور در جمع فرماندهان و سربازان ، با اشاره به صورت و سیرت پیامبرگونه حضرت علی اکبر (ع) ، ایشان را اسوه شجاعت، ادب و بهترین الگو برای نسل جوان برشمرد و ازجوانان سرباز خواست تا با استفاده از فرصت جوانی در راه طاعت خداوند و جهت دهی به انگیزه های الهی خود و قرارگرفتن در جهت صحیح زندگی ، نقش اساسی را جهت ایفای مسئولیت اجتماعی در آینده عهده دار شوند.

امیر خواجه فرد خطاب به سربازان حفاظت پیرامونی سازمان صنایع هوایی گفت : امروز شما حافظ امنیت و اقتدار کشور هستید و آن چیزی که شماها در این سازمان حساس از آن نگهبانی و پاسداری می کنید ، پرنده هایی است که از مرزهای ما حفاظت می کنند و همان صنایعی است که هواپیماها و بالگردها را آماده به خدمت می کنند. پس هوشیار باشید و هوشیاری خود را افزایش دهید و برای کار خود اهمیت قائل باشید که این توفیقی است که دراین برهه از تاریخ کشور نصیب ما و شما شده است . باید فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را قدر بدانیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی مان که حاصل مجاهدت شهیدان والامقام و سربازان این مرزوبوم در هشت سال دفاع مقدس و چهل سال مقاومت و دفاع جانانه از دستاوردهای انقلاب است پاسداری کنیم.

دراین بازدید که در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، امام خامنه ای عزیز مبنی بر تکریم و ارج نهادن به منزلت و جایگاه سربازی در نیروهای مسلح و به منظور آمادگی و بررسی شرایط یگان ها قبل از ورود به ماه مبارک رمضان انجام شد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی با اذعان به این نکته که ما در این مجموعه ها در حد توان شرایط خدمت مفید را برای شما فرزندان و برادران عزیز مهیا می کنیم ، ضمن ابراز رضایت از اقدامات و امکانات ایجاد شده برای نیروهای وظیفه ، رفاه نسبی موجود در یگانهای سربازی را مرهون تلاش و پیگیری فرماندهان عزیز و پشتیبانی و حمایت مدیران صنایع مربوطه گفت و از زحمات آنها قدردانی کرد .

درپایان این بازدید ، به منظور بهره مندی نیروهای حفاظت پیرامونی شرکت های تابعه سازمان صنایع هوایی از حلاوت این اعیاد مبارک ، هدایایی از سوی امیر خواجه فرد به فرماندهان ، افسران و سربازان وظیفه اهداء شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1758

به "سربازان حافظ امنیت و اقتدار کشور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سربازان حافظ امنیت و اقتدار کشور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید