شجاعیان: امیدوارم بار دیگر برای استقلال در زمین بجنگم

به گزارش اخذ ویزا، بازیکن تیم فوتبال استقلال که دچار مصدومیت طولانی مدت شده است می گوید با حمایت هواداران و هم تیمی هایش این مصدومیت را پشت سر می گذارد.

شجاعیان: امیدوارم بار دیگر برای استقلال در زمین بجنگم

به گزارش اخذ ویزا، داریوش شجاعیان، بازیکن تیم فوتبال استقلال که در بازی آخر این تیم دچار مصدومیت طولانی مدت شد درباره روزهای بعد از این مصدومیت اظهار کرد: خیلی روزهای سختی بود. هواداران خیلی از من حمایت کردند. همینطور هم تیمی هایم. همه سنگ تمام گذاشتند. با کمک همه توانستم به خودم انرژی برسانم تا این مدت مصدومیت را پشت سر بگذارم.

او ادامه داد: مصدومیت قبلی را با حمایت بازیکنان پشت سر گذاشتم و امیدوارم این مصدومیت را هم با کمک آن ها پشت سر بگذارم و بتوانم دوباره لباس استقلال را بپوشم و در زمین بجنگم و به جایگاهی که استقلال لایقش است برسیم.

شجاعیان افزود: یک بخشی از پایم ورم دارد و این روزها مزاحم آقای نوروزی در کلینیک شان می شوم که همیشه برای ما بازیکنان استقلال و ایران سنگ تمام گذاشته اند. پای قبلی ام را هم مدیون ایشان هستم. باید اول ورم پایم را برطرف کنم و آخر هفته آینده عمل می کنم.

او درباره بازی فردا(جمعه) هم، گفت: در این 4 سال که استقلال نتوانست به چیزی که لایقش است برسد هواداران پشت تیم را خالی نکردند. مطمئن باشید فردا هم به ورزشگاه می آیند و پنجمین بردمان را با هم جشن می گیریم. آنقدر هواداران استقلال دوست داشتنی هستند که با روحیه ای که به بازیکنان می دهند ما می توانیم با قهرمانی حمایت شان را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 535

به "شجاعیان: امیدوارم بار دیگر برای استقلال در زمین بجنگم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعیان: امیدوارم بار دیگر برای استقلال در زمین بجنگم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید