شریفی نسب: هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم، برای موفقیت باید با داوران هماهنگ باشیم!

به گزارش اخذ ویزا، مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است حریف داور بازی تیم شان مقابل شهر خودرو نشدند و نتوانستند در این بازی به پیروزی برسند.

شریفی نسب: هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم، برای موفقیت باید با داوران هماهنگ باشیم!

امید شریفی نسب در گفت وگو با خبرنگار ورزشی اخذ ویزا درباره بازی تیمش برابر شهر خودرو گفت: بازیکنان ما بازی خوبی انجام دادند و حریف هم تیم خوبی بود که برای کسب امتیاز به آبادان آمده بود. ما در این بازی می خواستیم از امتیاز میزبانی مان استفاده و سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم، ولی هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم و نتوانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: تمام اعضای تیم بدون هیچ امکاناتی و در گرمای 50 درجه آبادان تمرین و تلاش می کنند تا دل طرفداران را شاد کنند، اما در یک بازی در شهر خودمان حق تیم مان را می خورند. الان چه کسی جوابگوی طرفداران صنعت نفت خواهد بود؟ طرفدارانی که دلخوشی جز فوتبال ندارند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: داوران به هیچ وجه به فکر سلامتی مربیان و اعضای تیم ها نیستند. بهنام سراج سرمربی تیم ما پس از بازی به دلیل فشار عصبی که به او وارد شد، در بخش CCU بستری شد. ما در این شرایط سخت کار می کنیم تا بتوانیم با کسب نتایج خوب دل طرفداران را در این روزهای سخت شاد کنیم، اما داوران با اشتباهات شان اجازه چنین کاری به ما نمی دهند و به راحتی حق مان ضایع می شود. شرایطی به وجود آوردند که از این به بعد به جای تلاش و تمرین باید برویم با داوران صحبت کنیم و هماهنگ شویم تا بتوانیم پیروز شویم!

شریفی نسب با بیان اینکه داور و کمکش گل صد درصدی و پنالتی ما را ندیدند، گفت: وقتی رضا جبیره در موقعیتی تک به تک با رحمتی ضربه به توپ زد، توپ 40 سانتیمتر داخل دروازه رفت و بعد از آن مدافع شهر خودرو توپ را برگشت داد، ولی متأسفانه داور گل ما را ندید. در صحنه ای دیگر باز هم مهاجم ما در محوطه جریمه در موقعیتی خطرناک بود که مدافع شهر خودرو با دست و بدن اجازه حرکت به بازیکن ما نداد. در صحنه ای دیگر بازیکن حریف میلاد جهانی را در محوطه جریمه با خطا متوقف کرد، ولی متأسفانه داور هیچ کدام از این صحنه ها را ندید و دو پنالتی صد درصد را برای ما نگرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1149

به "شریفی نسب: هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم، برای موفقیت باید با داوران هماهنگ باشیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریفی نسب: هر چقدر تلاش کردیم حریف داور نشدیم، برای موفقیت باید با داوران هماهنگ باشیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید