علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ماند

به گزارش اخذ ویزا، محمدعلی کرونی با اشاره به جزییات جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در این جلسه برای ترکیب هیات رئیسه این کمیسیون رای گیری شد که ترکیب سال گذشته حفظ شد و محمد علیخانی به عنوان رئیس کمیسیون، افشین حبیب زاده نایب رئیس و شهربانو امانی به عنوان مخبر کمیسیون انتخاب شدند.

علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ماند

وی ادامه داد: در این جلسه که با حضور سرپرست سازمان سرمایه گذاری های شهرداری تهران برگزار گردید موضوع تغییر نحوه واگذاری پروژه های مشارکتی به بخش خصوصی مورد آنالیز نهاده شد که اعلام شد با ساز و کار گذشته امکان مشارکت بخش خصوصی فراهم نیست و باید ساز و کاری جدید برای آن تعریف کرد.

وی ادامه داد: در منطقه 21 روشی برای مشارکت بخش خصوصی در یک پروژه عمرانی به کار گرفته گردیده بود که قرار بر این شد این روش به سایر مناطق نیز تسری پیدا کند.

کرونی شرح داد: در سه راه اندیشه که تقاطعی با حجم ترافیکی بالاست مالک زمینی در این محدوده به جای پرداخت عوارض قرار است پلی در این تقاطع بسازد که این پروژه پیشرفت خوبی داشته و انتظار می رود اسفند ماه به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه واگذاری زمینی در محدوده طرشت از شرکت عمران شهر به یکی از نهادها مورد آنالیز نهاده شد که قرار شد طی نامه ای به شهردار در خصوص آن معین تکلیف گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 48

به "علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید