لیورپول 5 - 2 اورتون؛ آتش بازی شاگردان کلوپ

به گزارش اخذ ویزا، لیورپول با ارائه نمایشی تماشایی 2-5 پیروز به غلبه بر اورتون شد.

لیورپول 5 - 2 اورتون؛ آتش بازی شاگردان کلوپ

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی اخذ ویزا، لیورپولی در شبی که در نیمه اول فوق العاده کار نموده و پیروز شد چهار بار دروازه اورتون را باز کند، در نهایت با نتیجه 2-5 پیروز دربی مرسی ساید شده و فاصله خود با رقبا در صدر جدول را حفظ کند.

لیورپول بازی را بسیار خوب شروع کرد و در همان دقیقه شش پیروز به زدن گل اول شد. پاس مواج و زیبای سادیو مانه پشت مدافعان به دیووک اوریگی رسید و او بعد از جا گذاشتن پیکفورد پیروز به گلزنی شد.

حملات مرسی سایدی ها ادامه یافت و این تیم در دقیقه 17 پیروز به زدن گل دوم شد. سادیو مانه باز هم در نقش گلساز ظاهر شد و پاس عمقی او با ضربه ژردان شقیری همراه شد و لیورپول با دو گل از اورتون پیش افتاد.

اما در دقیقه 21 اورتون پیروز شد اختلاف را به حداقل برساند. در شلوغی محوطه جریمه مویس کین صاحب موقعیت شده و از فاصله ای نزدیک دروازه آدریان را گگردد.

اما دقایقی بعد دوباره این لیورپول بود که مالک توپ و میدان شد و در دقیقه 31 به گل سوم هم دست یافت. پاس پشت مدافعان و فوق العاده لوورن به اوریگی رسید و او در موقعیتی تک به تک گل سوم را به ثمر رساند.

در دقیقه 41 و روی پاس ریچارلیسون، اورتون می توانست به گل دوم دست یابد اما ضربه الکس ایووبی در موقعیتی خوب راهی بیرون زمین شد.

اما نمایش درخشان لیورپول ادامه یافت و این تیم در دقیقه 45 به گل چهارم هم دست یافت. روی پاس عرضی آرنولد، این بار سادیو مانه در پشت محوطه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای فنی زننده گل چهارم لقب گرفت.

اما در ثانیه های پایانی نیمه اول اورتون باز هم پیروز به گلزنی شد. ارسال برنارد با ضربه سر ریچارلیسون همراه شد تا اورتون گل دوم را به ثمر برساند و نیمه نخست با فزونی 2-4 لیورپول تمام گردد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 52 و روی یک ضربه ایستگاهی برای اورتون ایجاد شد، اما همکاری دینیه و سیگوردسون به جایی نرسید. در دقیقه 63 اورتون صاحب فرصت خوبی برای کم کردن اختلاف شد، اما ضربه سر ریچارلیسون روی ارسال مویس کین با مهار خوب آدریان همراه شد.

دقایقی بعد این بار دیویس بود که شانس خود را برای گلزنی از فاصله ای دور امتحان کرد، اما ضربه او در اختیار سنگربان لیورپول نهاده شد.

در دقیقه 78 و روی پاس واینالدوم، شقیری فرصت خوبی برای زدن گل پنجم داشت اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه اورتون به بیرون رفت.

اما در دقیقه 90 لیورپول به گل پنجم هم دست یافت. روی حرکت تماشایی روبرتو فیرمینو، واینالدوم با ضربه ای دقیق دروازه اورتون را باز کرد تا در نهایت لیورپول با نتیجه 2-5 پیروز به غلبه بر اورتون گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 593

به "لیورپول 5 - 2 اورتون؛ آتش بازی شاگردان کلوپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیورپول 5 - 2 اورتون؛ آتش بازی شاگردان کلوپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید