نماینده کنگره آمریکا طرح استیضاح جو بایدن را ارائه کرد

به گزارش اخذ ویزا، نمی توانم تصور کنم که مردم این کشور چنان از آیندۀ تحت ریاست جمهوری بایدن بترسند که به خشونت روی بیاورند، مانند آن چیزی که در ساختمان کنگره در واشنگتن انجام دادند. باید بدانند که جمهوری خواهانی در کنگره هستند که مایلند ایستادگی کنند و برای آن ها بدون در نظر دریافت در اقلیت بودن و همه مسائل علیه ما، بجنگند.

نماینده کنگره آمریکا طرح استیضاح جو بایدن را ارائه کرد

یک عضو جمهوری خواه مجلس کنندگان آمریکا ساعاتی پیش تر خاطرنشان کرد طرح استیضاح جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا را ارائه کرده است.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری هیل، نزدیک به کنگره آمریکا بامداد جمعه (به وقت تهران) گزارش داده متن طرحی که مارجری تیلور گرین، قانونگذار جمهوری خواه ایالت جورجیا برای استیضاح بایدن ارائه کرده مشخص نیست، اما اظهارات او نشان می دهد وی بایدن را به سوءاستفاده از قدرت در دورانی که معاون رئیس جمهور آمریکا بوده متهم کرده است.

گرین گفته جو بایدن با سوءاستفاده از قدرت به پسرش هانتر اجازه داده عضو هیئت مدیره یک شرکت انرژی در اوکراین شود.

او در بیانیه ای گفت: رئیس جمهور جو بایدن، صلاحیت ریاست جمهوری را ندارد. او سابقه ای طولانی و نگران کننده بابت سوءاستفاده از قدرت در دورانی که معاون رئیس جمهور اوباما بوده داشته است. رئیس جمهور بایدن نشان داده هر اقدامی برای نجات پسرش هانتر و پر کردن جیب خانواده اش از پول به دست آمده از شرکت های فاسد خارجی انجام خواهد داد.

گرین که از جمله حامیان سرسخت دونالد ترامپ است چهارشنبه هفته گذشته برای نخستین بار خاطرنشان کرد قصد دارد بندهای استیضاح جو بایدن را بلافاصله بعد از برگزاری مراسم تحلیف او ارائه کند.

این کننده کنگره چهارشنبه هفته پیش در مصاحبه ای با نیوزمکس گفت: از طرف مردم آمریکا باید اطمینان یابیم رهبران ما در جایگاه پاسخگویی قرار داده می شوند. نمی توانیم رئیس جمهوری در آمریکا داشته باشم که مایل به سوءاستفاده از قدرت ریاست جمهوری است و به راحتی از سوی دولت های خارجی، شرکت های انرژی چینی و شرکت های انرژی اوکراینی خریده می شود.

او در ادامه گفت: نمی توانم تصور کنم که مردم این کشور چنان از آیندۀ تحت ریاست جمهوری بایدن بترسند که به خشونت روی بیاورند، مانند آن چیزی که در ساختمان کنگره در واشنگتن انجام دادند. باید بدانند که جمهوری خواهانی در کنگره هستند که مایلند ایستادگی کنند و برای آن ها بدون در نظر دریافت در اقلیت بودن و همه مسائل علیه ما، بجنگند.

گرین در جلسه دو هفته پیش مجلس کنندگان از ترامپ حمایت کرده و گفته بود او تلاش کرده خشونت ها هنگام حمله به ساختمان کنگره توسط حامیانش را کاهش دهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1638

به "نماینده کنگره آمریکا طرح استیضاح جو بایدن را ارائه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده کنگره آمریکا طرح استیضاح جو بایدن را ارائه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید