همه تابلوهای اتوبوس در سطح تهران مزین به واژه مقدس شهید شد

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: بر اساس دستورالعمل جدید شهرداری، همه تابلوهای اتوبوس در سطح تهران به واژه مقدس شهید مزین شد.

همه تابلوهای اتوبوس در سطح تهران مزین به واژه مقدس شهید شد

پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مصاحبه با خبرنگار شهرنوشت، درباره عدم درج واژه شهید بر روی برخی از تابلوهای ایستگاه های بی آر تی گفت: عدم درج واژه مقدس شهید صرفا مربوط به تابلوهای جدید نیست و از قبل وجود داشته، دلیل آن هم طول و عرض محدود تابلوها و تاکید بر اختصارنویسی بوده است.

او اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل های جدید و با همکاری شهرداری های مناطق، تابلوهایی که نام شهید در آن ها درج نشده بود، شناسایی و عوض شدند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان این مطلب که به عنوان مثال تابلوی خط بی آر تی شهید مدنی، تابلوی خط ده مربوط به شهید سروری غربی و شرقی و... اصلاح شدند، توضیح داد: همه این تابلوها طی یک شب تعویض شده اند و ما تابلویی که نام شهید در آن درج نشده باشد؛ نداریم.

سنندجی ادامه داد: با این حال ضمن عذرخواهی از شهروندان تهرانی بابت عدم درج واژه شهید در برخی تابلوها، خواهش مان این است در صورتی که نام واژه شهید در تابلویی درج نشده باشد، به ما اطلاع دهند تا در اولین فرصت تابلو تغییر کند.

اصلاح اعلام صوت و صفحات نمایش اتوبوس های بی آر تی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ادامه با اشاره به اصلاح سیستم اعلام اتوبوس های بی آر تی نیز گفت: ما در زمینه اعلام صوت داخل اتوبوس ها نیز اصلاحاتی انجام دادیم و در این زمینه هم واژه مقدس شهید به همه ایستگاه ها اضافه کرده شده است.

سنندجی اضافه کرد: صفحه نمایش داخلی اتوبوس ها نیز اصلاح شد و واژه شهید به نام شهدا اضافه کرده شده است.

او در پایان با بیان این مطلب که همه ما مدیون خون شهدا هستیم، گفت: ما خود را موظف می دانیم یاد شهدا را گرامی بداریم و بعد از اعلام عدم درج واژه شهید در برخی ایستگاه ها، با تمام توان در اصلاح تابلوها ورود کردیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 393

به "همه تابلوهای اتوبوس در سطح تهران مزین به واژه مقدس شهید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه تابلوهای اتوبوس در سطح تهران مزین به واژه مقدس شهید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید