خاتمه فرصت تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران، زمان جدید جمع آوری وسائل جامانده اعلام می گردد

به گزارش اخذ ویزا، فرصت تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران امروز به خاتمه می رسد. در صورت نبود امکان تخلیه برای دانشجویان تاریخ دیگری برای تخلیه اعلام خواهد شد.

خاتمه فرصت تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران، زمان جدید جمع آوری وسائل جامانده اعلام می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی اخذ ویزا، زمان تمدید شده برای تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران امروز به انتها می رسد.

دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشگاه تهران از 5 مردادماه تا 10 مرداد 99 برای تخلیه مهلت داشته اند.

پیش از این اعلام شده که اگر دانشجویی شرایط حضور برای تخلیه اتاق را نداشته باشد، کارکنان اداره خوابگاه ها آمادگی تخلیه واحدها را دارند.

با این حال طبق اعلام دانشگاه، اگر در آخرین فرصت هم امکان تخلیه اتاق برای دانشجویان فراهم نبود، متعاقبا تاریخ دیگری برای تخلیه اعلام می گردد و در این مدت وسایل دانشجویانی که امکان تخلیه اتاق های خود را ندارند، در اتاق می ماند.

دانشجویان ساکن خوابگاه های دانشگاه تهران در نیم سال بهمن 98 از 25 تیرماه 99 تا 5 مردادماه 99 برای تخلیه اتاق مهلت داشتند که به درخواست دانشجویان این مهلت یک بار تمدید شد و در صورت احتیاج امکان تمدید مجدد هم وجود دارد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1147

به "خاتمه فرصت تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران، زمان جدید جمع آوری وسائل جامانده اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه فرصت تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران، زمان جدید جمع آوری وسائل جامانده اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید