5 پروژه بهداشت و درمان در ماکو افتتاح شد

به گزارش اخذ ویزا، استاندار آذربایجان غربی 5 پروژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو را با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد تومان افتتاح کرد.

5 پروژه بهداشت و درمان در ماکو افتتاح شد

به گزارش اخذ ویزا به نقل از مهر، محمدمهدی شهریاری گفت: از جمله این پروژه ها می توان به کلینیک تخصصی، مرکز دیالیز و آی سی یو اشاره نمود.

وی در این آیین با اشاره به بهره برداری از 1500 تخت بیمارستانی در دولت تدبیر و امید در استان بیان نمود: زیرساخت های درمانی شکل گرفته در حوزه بهداشت و درمان اعم از احداث بیمارستان و خانه های بهداشت قابل تحسین است.

شهریاری با قدردانی از کوشش های کادر درمان در مبارزه با کرونا، بهره مندی از امکانات درمانی مجهز را راهکاری موثر در قطع زنجیره ابتلا به ویروس دانست و اضافه نمود: در چند سال اخیر دستاوردهای خوبی در تأمین نیازهای درمانی استان به دست آمده و باعث شده تا امروز مشکل خاصی در مقابله با کرونا متوجه استان نباشد.

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر این که عبور از شرایط قرمز استان در کرونا منوط به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و اهتمام مدیران در نظارت است، گفت: انتظار می رود با رعایت این سه مورد بتوانیم پاسدار کوشش های مدافعان سلامت باشیم و با قطع زنجیره انتقال، شرایط مساعدی فراهم سازیم.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب مردم ماکو در رعایت دستورالعمل های بهداشتی توضیح داد: تداوم این فرایند بسیار سخت است و از مردم خواهش می کنیم از برگزاری تجمع های غیرضروری اعم از مجلس ترحیم و عروسی پرهیز نمایند تا این شرایط مناسب پایدار باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1115

به "5 پروژه بهداشت و درمان در ماکو افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 پروژه بهداشت و درمان در ماکو افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید