بانک توسعه تعاون خراسان شمالی 790 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرد

به گزارش اخذ ویزا، مدیر شعب خراسان شمالی گفت: 790 میلیارد ریال تسهیلات در 9 ماه سال جاری به بیش از هزار و 451 طرح اشتغالزایی در استان از سوی بانک توسعه تعاون خراسان شمالی پرداخت شده است.

بانک توسعه تعاون خراسان شمالی 790 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، مدیر شعب خراسان شمالی در نشست مطبوعاتی دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بابیان اینکه بانک توسعه تعاون در همه بخش های مالی حامی رونق اشتغال است، گفت: بیش ترین طرح های پرداختی در بخش کشاورزی و صنعت بوده است

محمد ندری بیابانی گفت: 70 درصد تسهیلات پرداختی از سوی بانک توسعه تعاون با اولویت اعطای تسهیلات به تعاونی ها پرداخت می گردد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تسهیلات ازدواج اشاره نمود و اضافه کرد: هم اینک هیچ متقاضی در بانک توسعه تعاون خراسان شمالی در صف انتظار برای دریافت تسهیلات ازدواج نیست و به طور مستمر در کوشش هستیم تا این تسهیلات پس از طی مراحل ثبت نام در کوتاهترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت گردد.

ندری بیابانی بابیان اینکه بانوان در اجرای طرح های اشتغالزایی انحراف و خطای کمتری دارند فزود: طرح های بانوان بیشتر در زمینه دامداری در حوزه دام سبک و سنگین، ایجاد گلخانه و پوشاک بوده است و حضور بانوان در فعالیت های مالی، در رشد نرخ مالی استان تأثیرات مثبتی بر جای دارد.

مدیر شعب خراسان شمالی بابیان اینکه خانوارهای عشایری نیز در اجرای طرح های اشتغال روستایی و عشایری بسیار پیروز عمل نموده اند گفت: عمدتاً مشتریانی که در قالب طرح های عشایری از بانک تسهیلات دریافت نموده اند 100 درصد تسهیلات خود را به موقع پرداخت می نمایند.

وی اضافه کرد: خانوارهای عشایری استان در بازپرداخت اقساط وام ها بسیار خوش حساب هستند و خدمت مؤثر و مستمر به این هموطنان، از افتخارات بانک توسعه تعاون است

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1617

به "بانک توسعه تعاون خراسان شمالی 790 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک توسعه تعاون خراسان شمالی 790 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید