ببینید ، ماجرای کارتن های خرید رئیسی و تیمش از نیویورک ، یک سوم وسایل مربوط به یک نفر بود ، کارتن های پوشک و پودر بئن سازی چه بود؟

به گزارش اخذ ویزا، رسانه سعودی مدعی شده هیات ایرانی یک کامیون سوغاتی خریداری و به ایران وارد نموده است.

ببینید ، ماجرای کارتن های خرید رئیسی و تیمش از نیویورک ، یک سوم وسایل مربوط به یک نفر بود ، کارتن های پوشک و پودر بئن سازی چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، همزمان با خروج هیات ایرانی از نیویورک، شایعه ای به وسیله ایران اینترنشنال با ادعای یک کامیون سوغاتی به ایران منتشر شد. عده ای حتی مدعی شدند که در خرید سوغاتی پودر بدنسازی و پوشک بچه هم وجود داشته است.

اما مهدی خانعلی زاده از همراهان رئیس جمهور در این سفر با رد این ادعا مطرح نمود: آنقدر برنامه رئیس جمهور فشرده بود که فرصتی برای خرید و گشت وگذار وجود نداشت.

وی در ادامه توضیح داد: بسیاری از این وسایل، همان اجناسی است که تیم تشریفات از ایران آورده بود. بعضی دیگر هدایایی بود که در حاشیه دیدارها به مقامات کشورمان هدیه می دادند. بعلاوه چیزی در حدود یک سوم وسایل مربوط به آقای تخت روانچی بوده که به ایران برگرداندیم.

خانعلی زاده درباره ادعای واردات پوشک در این سفر گفت: وسایل و تجهیزات را در کارتن هایی خالی پوشک و پودر بدن سازی گنجانده شده بود که همین موضوع باعث به وجود آمدن این شایعه شده بود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه رسانه سعودی دو دوربین مقابل هتل گذاشته بود، اگر فردی برای خرید سوغاتی از هتل خارج می شد، باید حداقل یک فریم عکس بیرون می آمد.

علی صدری نیا از اعضای تیم رسانه ای همراه رئیس جمهور هم در این باره می گوید که در جلسه پیش از سفر به نیویورک، به همه افراد گفته شده بود که خرید ممنوع است.

او تاکید می نماید آنچه من دیدم این است که افرادی با دوربین، همه اعضای تیم ایران را 24 ساعته دنبال می کردند و اگر کسی به فروشگاه رفته باشد تا چیزی بخرد، قطعا ثبت می شد. علاوه بر این یک تیم حرفه ای رسانه باید تصاویر لوازم و بار روز ابتدا و انتهای سفر را می گذاشت ولی رسانه های معاند چنین کاری انجام نمی دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 مهر 1401 بروزرسانی: 5 مهر 1401 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2331

به "ببینید ، ماجرای کارتن های خرید رئیسی و تیمش از نیویورک ، یک سوم وسایل مربوط به یک نفر بود ، کارتن های پوشک و پودر بئن سازی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، ماجرای کارتن های خرید رئیسی و تیمش از نیویورک ، یک سوم وسایل مربوط به یک نفر بود ، کارتن های پوشک و پودر بئن سازی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید