برگزاری دوره آموزشی نگارش پروپوزال توسط دانشگاه کلن در ایران

به گزارش اخذ ویزا، به نقل از رایزنی فرهنگی ایران در آلمان، دوره آموزشی نگارش پروپوزال برای اخذ یاری هزینه تحقیقاتی آموزشی، بخشی از برنامه مصاحبه درباره استراتژی های آموزش عالی نوین مرکز خدمات آموزشی DAAD و کنفرانس روسای دانشگاه ها در آلمان است.

برگزاری دوره آموزشی نگارش پروپوزال توسط دانشگاه کلن در ایران

هدف از طرح دوره آموزشی نگارش پروپوزال برای دریافت یاری های پژوهشی این است که محققان و دانشجویان جوان در مقطع دکتری (تا 40 سال) را از کشورهای آمریکای لاتین، آفریقا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی ترغیب نمایند تا مهارت های نوشتاری خود را با توجه به استانداردهای بین المللی و همچنین برای اخذ بودجه و منابع اقتصادی توسعه دهند.

این دوره ها توسط سازمان بین المللی دانشگاه کلن در راستای همکاری با مرکز خدمات مشاوره ای برای محققان و موسسات در مناطق سازمان یافته اجرا می شوند.

این دوره آموزشی در ایران به زبان انگلیسی و در دو دوره برگزار می گردد، دوره اول از تاریخ چهارم تا هشتم مارچ 2018 (سیزدهم تا هفدهم اسفند 96) است و دوره دوم طی روزهای هفتم تا یازدهم مارچ سال 2018 (شانزدهم تا بیستم اسفند 96) برگزار خواهد شد.

در هر دوره حداکثر سی نفر پذیرفته می شوند. محققانی که دوره دکتری خود را به انتها رسانده اند و همچنین دانشجویان دکتری در همه رشته ها (به استثنای رشته پزشکی بالینی) که قصد دارند، پروژه تحقیقاتی خود را شروع نمایند و مایل هستند یک پیشنهاد تحقیقاتی جدید ارائه نمایند، امکان حضور در این دوره را دارند.

متقاضیان برای شرکت در این دوره ها باید مدارک خود که شامل طرح تحقیقاتی(طرحی دو صفحه ای شامل نام متقاضی، ایده تحقیق، هدف از پروژه، روش پروژه و ضرورت انجام آن)، رزومه، یک نامه حمایتی از دانشگاه و فرم درخواست آنلاین است را تا تاریخ اول ژانویه 2018 یا 10 دی ماه در امسال به دانشگاه ارسال نمایند.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1354

به "برگزاری دوره آموزشی نگارش پروپوزال توسط دانشگاه کلن در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره آموزشی نگارش پروپوزال توسط دانشگاه کلن در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید