رئال مادرید 0 - 0 بیلبائو؛ هت تریک دیرک دروازه!

به گزارش اخذ ویزا، رئال مادرید در شبی که لایق پیروزی بود با تساوی بدون گل مقابل بیلبائو متوقف شد.

رئال مادرید 0 - 0 بیلبائو؛ هت تریک دیرک دروازه!

با تور اسپانیا از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی اخذ ویزا، رئال مادرید امشب در برنابئو سه بار دیرک دروازه بیلبائو را به لرزه درآورد، اما در نهایت نتوانست دروازه بیلبائو را باز کند و با قبول تساوی بدون گل، دو امتیاز حساس را از دست داد.

بازی با رجحان رئال مادرید شروع شد و این تیم در دقیقه 13 و با حرکت تماشایی وینیسیوس تا آستانه گلزنی پیش رفت، اما سیمون به زیبایی دروازه بیلبائو را نجات داد.

رئال مادرید در دقیقه 20 صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل اول شد، اما ضربه تونی کروس در محوطه بعد از برخورد به گلر بیلبائو به دیرک دروازه نیز برخورد کرد.

یک دقیقه بعد این بار لوکا مودریچ شانس خود را برای باز کردن دروازه بیلبائو امتحان کرد، اما ضربه محکم او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار بیلبائو اولین موقعیت خود را روی دروازه رئال مادرید خلق کرد، اما ضربه زمینی ویلیامز در محوطه با عکس العمل زیبای تیبو کورتوا همراه شد.

در دقیقه 32 رئال مادرید فاصله ای تا زدن گل اول نداشت، اما اگرچه کریم بنزما دروازه بان بیلیائو را نیز جا گذاشت، اما ضربه او در آستانه ورود به دروازه توسط نونز بازگردانده شد.

در اواخر نیمه اول و روی ارسال رودریگو، بنزما باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه سر او توسط سیمون مهار شد تا نیمه نخست علیرغم رجحان رئال مادرید با تساوی بدون گل به سرانجام برسد.

رئال مادرید نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانست با ارسال کارواخال به گل برسد، اما ضربه بنزما توسط سیمون مهار شد.

در دقیقه 60 رئال مادرید تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ارسال تونی کروس و ضربه سر ناچو باز هم به دیرک دروازه بیلیائو برخورد کرد تا بدشانسی های میزبان تکمیل گردد.

پنج دقیقه بعد این بار کریم بنزما با حرکتی دیدنی برای خودش خلق موقعیت کرد، اما ضربه او از سمت راست با عکس العمل سنگربان بیلبائو همراه شد. در دقیقه 71 این بار گرت بیل از پشت محوطه شانس خود را برای باز کردن دروازه بیلبائو امتحان کرد، اما ضربه او نیز راهی به دروازه نیافت.

دقایقی بعد و با پاس رو به بیرون یوویچ، گرت بیل فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت اما مدافعان بیلبائو به خوبی توپ را دور کردند.

اما در دقیقه 86 رئال مادرید دوباره دیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد. ارسال ادر با ضربه سر یوویچ همراه شد، اما این بار نیز دیرک دروازه مانع گلزنی میزبان شد. در ادامه کوشش های رئال مادرید اثری نداشت و بازی با تساوی 0-0 تمام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 667

به "رئال مادرید 0 - 0 بیلبائو؛ هت تریک دیرک دروازه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئال مادرید 0 - 0 بیلبائو؛ هت تریک دیرک دروازه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید