زن جوان بعد از طلاق از همسر دومش، به خانه فساد پناه برد

به گزارش اخذ ویزا، مدتی قبل زن جوانی با مراجعه به پلیس در حالی که از همسر سابقش به اتهام آدم ربایی شکایت می کرد، گفت: من دو بار ازدواج کردم، اما هر دوبار هم مجبور به طلاق شدم.

زن جوان بعد از طلاق از همسر دومش، به خانه فساد پناه برد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش ایران، او ادامه داد: بار اول خیلی کم سن و سال بودم که ازدواج کردم و خیلی زود هم طلاق گرفتم. مدتی بعد به خاطر اینکه شرایط زندگی در خانه پدرم مناسب نبود تصمیم گرفتم دوباره ازدواج کنم. این بار به عقد یکی از اقوام درآمدم فکر می کردم او می تواند زندگی بهتری برایم بسازد، اما همسر دومم بهزاد هم آدم خوبی نبود مدام اذیتم می کرد و زندگی برایم جهنم شده بود با اینکه 25 سال بیشتر نداشتم نتوانستم او را هم تحمل کنم. به همین خاطر به دادگاه رفتم و درخواست طلاق دادم. در همین روز ها با دختری به نام مهوش در آرایشگاه آشنا شدم. در ظاهر دختری با وقار و مهربان بود وقتی با هم صمیمی تر شدیم او مرا برای برادرش خواستگاری کرد، اما من که هنوز متأهل بودم با پیشنهادش مخالفت کردم.

آدم ربایی سه روزه

زن جوان در ادامه گفت: در حالی که من جواب منفی داده بودم، اما مهوش مدام با من تماس می گرفت و اصرار داشت یک بار برادرش را از نزدیک ببینم. بالاخره من هم موافقت کردم و یک روز برای دیدن آن ها به یکی از پارک های تهران رفتم. داخل پارک در حال مصاحبه با میلاد و خواهرش بودم که ناگهان صدایی آشنا از پشت سرم شنیدم. بهزاد، شوهر دومم در حالی که با دوربین تلفن همراهش از ما فیلم می گرفت با تهدید و فحاشی مرا متهم به خیانت و رابطه نامشروع می کرد بعد هم بدون اینکه اجازه حرف زدن به من بدهد هرسه نفر ما را سوار خودرواش کرد و به خانه ای قدیمی در شهرری برد. آنجا بود که متوجه شدم مهوش و میلاد از همدستان بهزاد بوده اند و با این نقشه می خواسته مرا وادار کند مهریه 200 میلیون تومانی ام را ببخشم.

بعد از سه روز بهزاد مرا به زور به یک دفترخانه در شمال تهران برد و من مجبور شدم تمام مهریه ام را ببخشم و طلاق بگیرم بعد هم بهزاد مرا در خیابان رها کرد. اما بعد از آن تصمیم گرفتم نزد پلیس بروم و از او و دو همدستش به خاطر آدم ربایی شکایت کنم.

ناپدید شدن زن جوان

با شکایت زن جوان تحقیقات به دستور بازپرس حبیب الله صادقی شروع شد. در حالی که آنالیز ها برای دستگیری بهزاد و دو همدستش ادامه داشت، اما زن جوان دیگر برای پیگیری پرونده اش به دادسرا نرفت و این موضوع که برای بازپرس پرونده عجیب بود باعث شد تا وی دستور تحقیق درباره سرنوشت زن جوان را صادر کند. با آنالیز های انجام شده از سوی مأموران پلیس تعیین شد که او چند روز قبل در یک خانه فساد بازداشت شده است.

وقتی زن جوان به دادسرا منتقل شد و در مقابل بازپرس جنایی نهاده شد، از اتفاقات بدی که بعد از آدم ربایی برایش اتفاق افتاده بود چنین گفت: بعد از اینکه از بهزاد جدا شدم و به خانه پدرم برگشتم خانواده ام با اطلاع از ماجرا مدام به من سرکوفت می زدند و دیگر آنجا آرامش نداشتم به همین خاطر تصمیم گرفتم از خانه پدرم بروم. اما چون جایی برای ماندن نداشتم روز ها در پارک می نشستم که در یکی از همین روز ها با زن جوانی به نام شهلا آشنا شدم و برایش درد دل کردم غافل از اینکه شهلا رئیس یک باند فساد بود.

او با ترفندی مرا به خانه اش برد. من فکر می کردم از روی خیرخواهی است، اما وقتی وارد آن خانه شدم تازه فهمیدم در چه دامی گرفتار شده ام می خواستم فرار کنم که شهلا و نوچه هایش اجازه ندادند. اگر پلیس به خانه شهلا وارد نشده بود و آن ها را دستگیر نمی کرد، معلوم نبود چه بلایی سر من می آمد.

با توجه به اظهارات زن جوان، بازپرس جنایی دستور انتقال او به بهزیستی را صادر کرد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1400 بروزرسانی: 6 خرداد 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1817

به "زن جوان بعد از طلاق از همسر دومش، به خانه فساد پناه برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زن جوان بعد از طلاق از همسر دومش، به خانه فساد پناه برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید