سامان قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار داشتم

به گزارش اخذ ویزا، سامان قدوس با تکذیب اظهارات اولیه اش در کمیته انضباطی فیفا خاطرنشان کرد برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار بوده است.

سامان قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار داشتم

به گزارش اخذ ویزا و به نقل از Heraldo اسپانیا، سامان قدوس، مهاجم تیم آمیا فرانسه در جلسه روز گذشته (دوشنبه) دادگاه جهانی حکمیت ورزش (CAS) اظهاراتش در فیفا را تکذیب کرد و گفت هنگام عقد قرارداد داخلی با اوئسکای اسپانیا در تابستان 2018 احساس می نموده تحت فشار قرار داشته است.

سامان قدوس که پیش از پیوستن به آمیای فرانسه در اسپانیا با اوئسکا قرارداد داخلی امضا نموده بود با شکایت این باشگاه از سوی فیفا به محرومیت 4 ماهه و پرداخت جریمه 4 میلیون یورویی محکوم شد. باشگاه اوسترشوندس سوئد نیز از فعالیت در دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم شد. پس از شکایت باشگاه اوسترشوندس و سامان قدوس روز گذشته جلسه CAS با حضور سامان قدوس، برادرش به عنوان شاهد و نمایندگان باشگاه های سوئدی و اسپانیا به مدت 6 ساعت برگزار گردید.

سامان قدوس در این جلسه بر خلاف اظهارات پیشین خود در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) گفت: من برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار گرفته بودم و نمی دانستم قراردادی میان اوسترشوندس و این باشگاه اسپانیایی وجود دارد.

وی همچنین بیان کرد در زمان بازدید از باشگاه اوئسکا برادرش و یک مدیر برنامه فوتبال اهل اسپانیا (پینا) او را همراهی می کردند.

CAS قرار است 16 ژوئن (27 خرداد) رأی نهایی این پرونده را که قابلیت اجرایی خواهد داشت صادر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1034

به "سامان قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامان قدوس: برای امضای قرارداد با اوئسکا تحت فشار قرار داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید