مدیران جشنواره های مهم سینمایی دنیا در افتتاحیه ونیز

به گزارش اخذ ویزا، جشنواره فیلم ونیز اعلام کردند مدیران هشت جشنواره مهم سینمایی اروپا در مراسم افتتاحیه این رویداد سینمایی حضور خواهند داشت.

مدیران جشنواره های مهم سینمایی دنیا در افتتاحیه ونیز

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش اخذ ویزا و به نقل از سایت رسمی جشنواره فیلم ونیز، آلبرتو باربرا، مدیر جشنواره فیلم ونیز در کنار کارلو شاتریان، مدیر جشنواره فیلم برلین، تیری فرمو، مدیر جشنواره فیلم کن، لیلی هینستین، مدیر لوکارنو، وانیا کالوجریچ، مدیر جشنواره فیلم روتردام هلند، کارل اوخ، مدیر کارلووی واری، خوزه لوییز ربوردینوس، مدیر جشنواره فیلم سن سباستین و تریشیا تاتل، مدیر جشنواره لندن افرادی هستند که به نمایندگی از جامعه جشنواره های اروپایی و سراسر دنیا در مراسم افتتاحیه قدیمی ترین جشنواره سینمایی دنیا حاضر خواهند شد.

مدیران این جشنواره های مهم سینمایی در مراسم افتتاحیه بیانیه ای مشترک در همبستگی با صنعت سینما و در ستایش هنر سینما قرائت خواهند کرد که سال جاری به سبب شیوع ویروس کرونا با چالش های فراوانی روبه رو شد و بسیاری از جشنواره ها نیز ناگزیر به لغو دوره سال 2020 خود شدند.

هفتادوهفتمین جشنواره فیلم ونیز با تمهیدات خاص تحت تاثیر شیوع کرونا، از تاریخ 2 تا 12 سپتامبر (12 تا 22 شهریور 1399) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 8 شهریور 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1100

به "مدیران جشنواره های مهم سینمایی دنیا در افتتاحیه ونیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران جشنواره های مهم سینمایی دنیا در افتتاحیه ونیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید