وزش باد شدید در استان تهران و چندین منطقه کشور

به گزارش اخذ ویزا، مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امشب تا فردا در جنوب استان البرز، جنوب استان تهران، قم، غرب سمنان، شمال اصفهان و شمال استان مرکزی، وزش باد تقریبا شدید پیش بینی می شود.

وزش باد شدید در استان تهران و چندین منطقه کشور

به گزارش اخذ ویزا، صادق ضیائیان در گفتگو با فارس در تشریح آخرین شرایط جوی کشور در روزهای آینده و امروز، بیان نمود: بعد از ظهر امروز رگبار پراکنده باران در شمال استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات گیلان و اردبیل، پیش بینی می شود.

وی از وزش باد تقریبا شدید در جنوب استان البرز، جنوب استان تهران، قم، غرب سمنان، شمال اصفهان و شمال استان مرکزی، از امشب تا فردا خبر داد.

مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: امروز و فردا در استان های بوشهر، خوزستان و ایلام و شمال خلیج فارس وزش باد شدید خواهیم داشت و در این مدت خلیج فارس مواج است.

وی ادامه داد: روز آینده رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در آذربایجان غربی، کردستان، آذربایجان شرقی، اردبیل، گلستان، ارتفاعات مازندران و خراسان شمالی پیش بینی می شود.

مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: روز سه شنبه در ارتفاعات گلستان و خراسان شمالی، شمال آذربایجان غربی، اردبیل و شمال آذربایجان شرقی رگبار پراکنده باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود و روز های چهارشنبه و پنج شنبه این شرایط جوی در اردبیل و شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی پیش بینی می شود

ضیائیان ادامه داد: در سه روز آینده رگبار پراکنده باران خصوصا در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.

مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح شرایط جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف در برخی ساعات افزایش وزش باد با احتمال باد شدید پیش بینی می شود. بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 36 و 23 درجه خواهد بود.

وی اضافه کرد: امروز در تهران آسمان صاف و دید افقی بیش از 10 کیلومتر است، نم نسبی در پایتخت امروز 7 درصد، جهت باد غربی و سرعت باد 11 کیلومتر در ساعت است.

مدیرپیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 46 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان و شهر کرد با کمینه دمای 7 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 1 شهریور 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1086

به "وزش باد شدید در استان تهران و چندین منطقه کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید در استان تهران و چندین منطقه کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید