ویدئو تازه مهران مدیری درباره جنجال های اخیر

به گزارش اخذ ویزا، مهران مدیری در تازه ترین ویدئویی که در اینستاگرامش منتشر نموده، گفته است: هر اثری را که در طول این سال ها ساختم اعم از سریال یا هر نوع کار دیگری، خالق این آثار من هستم، اما مالکش من نیستم مالکیت هر اثری که در تلویزیون ساخته می گردد چه به وسیله من چه دیگران با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش و پخش نشدن هر برنامه ای هم بر عهده صداوسیماست.

ویدئو تازه مهران مدیری درباره جنجال های اخیر

او افزوده است: نکته ای که این روز ها خیلی درباره اش حرف زده و بر آن تاکید می گردد، موضوع وطن است. موضوع خاک است. موضوع امنیت ملی و تمامیت ارضی است. طبیعی است هر کسی که در این کشور به جهان آمده، کوشش نموده و رشد نموده عاشق وطنش است، عاشق امنیتش است و عاشق تمامیت خاکش. کدام ایرانی را می شناسیم که یک وطن تکه پاره و از هم گسیخته را بخواهد؟ قطعا هیچ ایرانی با هیچ قومیت و هیچ شکل و شمایلی که در این سرزمین زندگی نموده یا زندگی می نماید، نمی بینید که عاشق خاکش نباشد و تمامیت خاکش را نخواهد. این بدیهی است؛ همه ما عِرق ملی از مهمترین مسائلمان است و عرق ملی را همواره داشتیم، داریم و خواهیم داشت.

مدیری در ادامه گفته است: دیگرانی نه از این کشور، دیگرانی نه از این مردم، در طول این سال ها هر وقت اتفاقی در این مملکت افتاده است، همواره خواسته اند که آن اتفاق، مردم و حتی آدم ها را به نفع خودشان مصادره و ضبط نمایند. این خیلی ناجوانمردانه است. برترین تصمیم را مردم برای کشورشان می گیرند. برترین تصمیم را مردم ایران برای کشورشان می گیرند. مردمِ شریف، باهوش و دوست داشتنی.

او درباره فضای مجازی هم گفته است: همواره با فضای مجازی مسئله داشتم. سال ها گفتم و باز هم می گویم فضای مجازی علاوه بر خوبی هایش مضرات بسیاری هم دارد. کمی باید مراقب خودمان در فضای مجازی باشیم. این همه نقل قول های عجیب و غریب، اخبار عجیب و غریب و گفته های عجیب و غریب و هزار چیز دیگر که هم اذیتمان می نماید و هم باعث می گردد نسبت به خودمان، وقایع و آدم ها اشتباه کنیم.

مدیری در سرانجام این ویدئو گفته است: امیدوارم برترین برای مردم ایران اتفاق بیفتد. امیدوارم به روز های روشن، امیدوارم به روز های خوب و حال بهتر. امیدوارم خداوند همه مردم ایران و همه ما را در آغوش خودش بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مهر 1401 بروزرسانی: 26 مهر 1401 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2342

به "ویدئو تازه مهران مدیری درباره جنجال های اخیر" امتیاز دهید

1 کاربر به "ویدئو تازه مهران مدیری درباره جنجال های اخیر" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو تازه مهران مدیری درباره جنجال های اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید