پرونده سرقت از علی دایی به دادگاه فرستاده شد

به گزارش اخذ ویزا، پرونده سارقی که گردنبند علی دایی، فوتبالیست مطرح کشورمان را سرقت کرده بود با صدور قرار جلب به دادرسی برای محاکمه به دادگاه فرستاده شد.

پرونده سرقت از علی دایی به دادگاه فرستاده شد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، این سرقت جنجالی هشتم آبان ماه امسال رخ داد. آن روز علی دایی، اسطوره فوتبال کشور همراه دخترش از دفتر کارش در خیابان آصف تهران خارج شده بودند که دزدی از پشت سر به او نزدیک شد و در یک چشم برهم زدن گردنبند طلای وی را قاپید. فوتبالیست معروف کشور با دزد درگیر شد و درنهایت دزد علی دایی را به زمین انداخت و ترک موتور همدستش نشست و هر دو فرار کردند.

ماموران پلیس چند روز بعد یکی از دزدان را که راننده موتور بود دستگیر کردند. متهم 27 ساله که سابقه دار است گفت که آن روز خیلی مواد کشیده بود و برای همین علی دایی را نشناخته بود. از سوی دیگر علی دایی با حضور در دادسرای ویژه سرقت از دزدان گردنبندش شکایت کرد و گفت به دلیل اینکه دزد مقابل چشمان دخترش به سمت وی هجوم برده و باعث وحشت او شده حاضر به گذشت نیست.

در این شرایط قاضی علیرضا بهشتی، بازپرس ویژه سرقت، تحقیقات از متهم دستگیر شده در این پرونده را تکمیل و متهم را مجرم شناخت و قرار جلب به دادرسی برای او صادر شد. به این ترتیب پرونده دزد دستگیر شده به اتهام مشارکت در سرقت با سلاح برای آغاز محاکمه او به دادگاه فرستاده شد و این درحالی است که تلاش برای دستگیری دومین متهم پرونده یعنی دزد اصلی گردنبند همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1573

به "پرونده سرقت از علی دایی به دادگاه فرستاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده سرقت از علی دایی به دادگاه فرستاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید