پوتین به آرزوی کودکی اش رسیده است

به گزارش اخذ ویزا، رئیس جمهوری روسیه اظهار داشت، هنگامی که کودک بود به حرفه دریانوردی یا خلبانی و یا حتی در زمینه اطلاعات در خارج از کشور فکر می کرد و با رسیدن به سن جوانی این رویاهایش را محقق کرد.

پوتین به آرزوی کودکی اش رسیده است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه تاکید نمود، مهمتر از همه اینها تمایل وی به خدمت کردن به وطن بود و در این زمینه رویای وی به حقیقت پیوست.

در جریان ملاقات با دانش آموزان مرکز بچه ها اوکیان در ولادیووستوک، یکی از دانش آموزان از پوتین پرسید آرزویش چه بود و آیا این آرزوهایش به حقیقت پیوسته اند؟ پوتین پاسخ داد: من مانند بسیاری از بچه ها می خواستم دریانورد و سپس خلبان شوم و پس از آن تمایل داشتم در زمینه اطلاعات فعالیت کنم و بعداً به آن دست یافتم و به این شکل زندگی من متحول شد. گاهی اوقات از خودم می پرسم چگونه رویاهایم محقق شدند؛ در واقع تحقق آنها کاری سخت بود. شما نمی توانید بیایید و بگویید: من می خواهم افسر سازمان اطلاعات شوم و فورا این خواسته شما تحقق یابد اما من این کار را کردم و این امر به حقیقت پیوست.

ولادیمیر پوتین تاکید نمود، این امر اصلا چیز مهمی نیست بلکه تمرکز در مدرسه، خانواده و محیط اطراف بر روی یک هدف آن هم خدمت به وطن مساله اصلی است.

رئیس جمهوری روسیه بعلاوه اضافه نمود: امروز من دقیقاً همین کار را می کنم و بر این باور هستم که توانستم به آنچه آرزویش را داشتم، برسم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1400 بروزرسانی: 12 شهریور 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1968

به "پوتین به آرزوی کودکی اش رسیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین به آرزوی کودکی اش رسیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید