کاندیداتوری فرزند شهید صیاد شیرازی در انتخابات شورا

به گزارش اخذ ویزا، مهدی صیاد شیرازی فرزند شهید صیاد شیرازی صبح امروز (شنبه) با حضور در ساختمان شماره 2 فرمانداری تهران در انتخابات ششمین دوره شورای شهر تهران ثبت نام کرد.

کاندیداتوری فرزند شهید صیاد شیرازی در انتخابات شورا

به گزارش مهر، وی در جمع خبرنگاران، درباره حضور خود در انتخابات شوراها، گفت: حضور بنده در این عرصه فراجناحی و فراحزبی و در چارچوب اهداف نظام و انقلاب است.

صیادشیرازی با اعلام اینکه در حوزه حکمرانی شهر تهران برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم، اضافه نمود: این برنامه ها در تئوری شخص بنده است و البته با عزیزان جوان همچون تشکل نسل نو هم در تعامل و ارتباط هستیم و این تئوری نیز که به آن اشاره شد، در راستای بیانیه گام دوم انقلاب است.

عضو هیئت موسس تشکل تازه تاسیس نسل نو در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر آن که اگر از طرف شورای ائتلاف دعوت شوید، در فهرست این شورا حضور پیدا می کنید یا مستقل وارد عرصه انتخابات می شوید؟ گفت: دعوت شورای ائتلاف یا مجموعه های مرتبط با انقلاب را آنالیز و در زمان تعیین خود اعلام خواهیم کرد.

صیاد شیرازی تاکید نمود: آنچه مهم است، وحدت جبهه انقلاب است از این رو معتقدم همه باید دارای یک لیست، هرم و عنوان باشند تا بتوانیم اهداف انقلاب را تقویت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1738

به "کاندیداتوری فرزند شهید صیاد شیرازی در انتخابات شورا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاندیداتوری فرزند شهید صیاد شیرازی در انتخابات شورا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید