گیلانی: ملاقات با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی های ما است

به گزارش اخذ ویزا، سرپرست تیم هندبال جوانان دختر کشورمان گفت: امیدوارم امروز ازبکستان را شکست دهیم و به اهدافی که خودمان برای حضور در مسابقات تعریف کردیم، برسیم.

گیلانی: ملاقات با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی های ما است

آزاده گیلانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد رجحان تیم ملی هندبال جوانان دختر کشورمان برابر تایلند گفت: شانزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در قزاقستان در حال پیگیری است و تیم ایران در اولین ملاقات خود برابر قزاقستان بازنده شد و در ادامه هند و تایلند را شکست دادیم.

وی در ادامه به بازی پایانی ایران برابر ازبکستان که عصر امروز برگزار می گردد، اشاره نمود و گفت: یکی از سخت ترین بازی هایی که در پیش داریم بازی با ازبکستان است. این تیم با تمام توان به مسابقات آمده تا هم روی سکو قرار برود و هم سهمیه مسابقات جهانی را کسب کند. امیدوارم امروز بتوانیم ازبکستان را شکست دهیم و به اهدافی که خودمان برای حضور در مسابقات تعریف کردیم، برسیم.

سرپرست تیم هندبال جوانان ایران یادآوری کرد: تیم ما روز گذشته برابر تایلند تیم خوب و یکدستی بود، به خصوص در نیمه دوم. بچه ها به خوبی در دفاع و حمله ظاهر شدند و مطالبی که از سوی کادر فنی به آنها منتقل می شد را به خوبی در زمین اجرا کردند. امیدوارم این اتفاق برای بازی با ازبکستان هم ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2262

به "گیلانی: ملاقات با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی های ما است" امتیاز دهید

1 کاربر به "گیلانی: ملاقات با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی های ما است" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیلانی: ملاقات با ازبکستان یکی از سخت ترین بازی های ما است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید