تور برزیل: استیلی: پس از جام جهانی با آرژانتین و برزیل بازی می کنیم!

به گزارش اخذ ویزا، مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: پس از بازی های جام جهانی و فراهم شدن شرایط با آرژانتین و برزیل بازی می کنیم.

تور برزیل: استیلی: پس از جام جهانی با آرژانتین و برزیل بازی می کنیم!

با تور برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

به گزارش فارس، حمید استیلی درباره آخرین شرایط برگزاری ملاقات محبت آمیز دوم تیم ملی و اردوی قبل از بازی با کانادا گفت: در خصوص برگزاری های تدارکاتی اردوی و البسه تیم ملی جلسه داشتیم. اردوی ما چند روز دیگر شروع می گردد و باید سریع تر لباس های تیم ملی را تهیه کنیم. بعلاوه برای سفر به آنکارا در راستای گرفتن ویزا و پروازی که قرار است به سمت ونکوور کانادا داشته باشیم برنامه ریزی کردیم.

وی در خصوص آخرین شرایط دومین ملاقات محبت آمیز تیم ملی و اینکه شنیده می گردد ملاقات با السالوادور لغو شده است، گفت: مشغول مذاکره با کشور های دیگر هستیم البته امروز یکشنبه و تعطیل بود. دومین حریف ما هم از قاره آمریکا است. البته عرف بین المللی می گوید تا زمان رسمی شدن قرارداد نباید نام تیمی را ببریم. ملاقات اول ما در ورزشگاه 50 هزار نفری ونکوور برگزار می گردد. تا کنون 48 هزار بلیت این مسابقه فروخته شده و فقط 2 هزار بلیت آن به جای مانده است؛ البته این ملاقات برای ما و خود کانادا خیلی اهمیت دارد.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه آیا تمهیداتی برای عایدی بیشتر از بلیت فروشی در کانادا در نظر گرفته اند، گفت: در قراردادی که فدراسیون فوتبال و روابط بین الملل امضا نموده اند بند های قرارداد ذکر شده است البته من در خصوص بند تبصره اطلاعی ندارم.

استیلی در خصوص اینکه آیا ملاقات دوم ما با حریفی از قاره آمریکای شمالی برای ما سودآوری دارد، مطرح کرد: پیش از این قرار بود به قطر برویم و برای ملاقات با آلبانی و نیوزیلند در این کشور برنامه ریزی نموده بودیم، اما شرایط مهیا نشد. کانادا برای بازی محبت آمیز با ما موافقت کرد که بازی این تیم شبیه آمریکا است سفر ما هم به کانادا طولانی خواهد بود و دو ملاقات در ونکوور و تورنتو انجام می دهیم.

وی در خصوص زمان اعلام فهرست و شروع اردوی تیم ملی پاسخ داد: اسکوچیچ قرار است فردا به ایران بیاید جلسه ای با او در فدراسیون فوتبال خواهیم داشت و در خصوص فهرست و زمان اردو صحبت می کنیم.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران در خصوص وعده زودهنگام ملاقات با برزیل و آرژانتین و بعلاوه انجام دو ملاقات محبت آمیز برخلاف حریفان که بین 3 تا 4 بازی انجام می دهند، مطرح کرد: ما هیچ قول و وعده ای ندادیم به صورت مستقیم با آرژانتین و برزیل مکاتبه ای نداشتیم. با شرکتی که کار های بازی های محبت آمیز آرژانیتن را انجام می دهد مذاکره کردیم و قرار است پس از بازی های جام جهانی و فراهم شدن شرایط با آن ها بازی کنیم.

استیلی در خصوص اینکه آیا برگزاری ملاقات با برزیل و آرژانتین پس از جام جهانی سودی برای تیم ملی دارد، گفت: پس از جام جهانی جام ملت های آسیا را پیش رو داریم. برنامه ریزی ما فقط برای جام جهانی نیست. فرصت آماده سازی محدودی هم برای جام جهانی داشتیم فقط دو فیفادی در اختیار داریم و زمان مان هم کم بود. تیم هایی که با برزیل و آرژانتین بازی می نمایند عمده هزینه های خود را به وسیله تلویزیون های شان که اسپانسر خصوصی آن ها هستند تأمین می نمایند، اما تلویزیون ما خصوصی نیست بلکه متعلق به دولت است باید از بخش های اسپانسرینگ دیگر این کار ها را انجام بدهیم.

وی در خصوص اینکه آیا بهتر نبود مدیران فدراسیون زودتر برای برگزاری ملاقات های محبت آمیز دست به کار می شدند، گفت: نمی توانیم اجابت کنیم چیزی که گذشته، تمام شده است (اواخر شهریور و اوایل مهر) در حال برنامه ریزی هستیم و می خواهیم در آن موقع دو بازی قوی تر انجام بدهیم ان شاءالله قرارداد آن دو مسابقه هم به زودی منعقد خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 خرداد 1401 بروزرسانی: 15 خرداد 1401 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2243

به "تور برزیل: استیلی: پس از جام جهانی با آرژانتین و برزیل بازی می کنیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور برزیل: استیلی: پس از جام جهانی با آرژانتین و برزیل بازی می کنیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید