برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بوشهر

به گزارش اخذ ویزا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، از برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و گردشگری روستایی در آذر امسال اطلاع داد.

برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بوشهر

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش اخذ ویزا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، محمد حسین ارسطوزاده، مدیرکل این اداره از برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و گردشگری روستایی در آذر امسال اطلاع داد.

ارسطوزاده با اعلام این خبر اضافه کرد: این نمایشگاه از تاریخ 26 تا 30 آذر در محل نمایشگاه دائمی بوشهر برگزار خواهد شد که تاکنون اکثر استان های کشور برای حضور خود در نمایشگاه اعلام آمادگی نموده اند.

او توضیح داد: همزمان با برگزاری این نمایشگاه، نمایشگاه گردشگری روستایی استان را در همان مکان خواهیم داشت که به معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری روستایی بوشهر می پردازند و با این کار در کنار صنعت فراوری، صنعت گردشگری هم فعال خواهد بود.

ارسطوزاده در خاتمه اضافه کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه های سالانه این چنینی حمایت از صنعتگران و شکوفایی فراوری در حوزه صنایع دستی است که با این کار صنعتگران از نقاط مختلف کشور با فعالیت های یکدیگر آشنا شده و ماحصل این کار فراوری کارهای خلاقانه و ابداعی خواهد بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 636

به "برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید