بلال فروش قاتل قاتل پای میز محاکمه

به گزارش اخذ ویزا، بلال فروشی که در جریان یک نزاع بر سر پهن کردن جای بساط، دستفروش دیگری را به قتل رسانده بود صبح دیروز در شعبه 9 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

بلال فروش قاتل قاتل پای میز محاکمه

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از مرداد ماه سال 97 با گزارش یک درگیری منجر به قتل شروع شد. مأموران پس از آنالیز متوجه شدند که مقتول فردی به نام حامد بوده که دستفروشی می نموده و توسط جوان دیگری به نام فرهاد بر سر جای پهن کردن بساط به قتل رسیده است و مأموران فرهاد را به اتهام قتل دستگیر کردند.

فرهاد پس از دستگیری به صراحت اتهامش را پذیرفت و پرونده اش پس از تکمیل تحقیقات به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز متهم در شعبه 9 محاکمه شد.

در ابتدای جلسه دادگاه و پس از قرائت کیفرخواست اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند و در ادامه متهم در صندلی نهاده شد و در دفاع از خودش گفت: من نه پدر دارم و نه مادر؛ از 5 سالگی در کوچه و خیابان ها عظیم شدم و با دزدی و پیدا کردن غذا از داخل سطل های زباله زندگی کردم تا اینکه چند سال قبل تصمیم گرفتم توبه کنم و زندگی سالمی داشته باشم بعد هم کوشش کردم با بلال فروشی و بساط کردن، نان حلال در بیاورم.

روز حادثه من در خانه بودم که یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت که حامد بساطت را به هم ریخته و همان موقع با عصبانیت خودم را به آنجا رساندم و دیدم حامد با چند نفر از دوستانش با قمه و چاقو آنجا ایستاده اند و تا من را دیدند به سمتم حمله کردند که از ترسم یکی دو ضربه با چاقو به او زدم و بعد هم داشتم فرار می کردم که از ترسم چاقو را پرت کردم که به گردن حامد خورد و باعث مرگش شد.

وی در ادامه مطرح نمود: من با قصاص از این زندگی راحت می شوم، چون نه خانواده ای دارم و نه امیدی برای زندگی. اما می خواهم اولیای دم بدانند که من قصدم کشتن فرزندشان نبود فقط می خواستم او را بترسانم که چاقو به گردنش خورد.

پس از اظهارات متهم به قتل؛ قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1054

به "بلال فروش قاتل قاتل پای میز محاکمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلال فروش قاتل قاتل پای میز محاکمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید