بند جدایی وریا غفوری از استقلال فعال است

به گزارش اخذ ویزا، برخی بازیکنان در قرارداد هایی که با باشگاه منعقد کرده اند بندی قرار داده اند که اگر تا زمانی تعیین باشگاه کمتر از 50 درصد از کل قرارداد را به حساب شان واریز کند می توانند به طور یک طرفه قرارداد خود را فسخ کنند.

بند جدایی وریا غفوری از استقلال فعال است

یکی از بازیکنانی که اکنون بند فسخ قراردادش فعال شده، وریا غفوری است. بازیکنی که بعد از اعتراض به تعویض خود در جریان بازی با نساجی وارد فضای تنش آمیزی با باشگاه استقلال شد. درباره وریا غفوری این روز ها شایعات گوناگونی به گوش می رسد. برخی جریان های خبری مدعی شده اند که او قصد داشته بعد از بازی با سپاهان خداحافظی خود را از استقلال اعلام کند.

دلیل این کار هم بی توجهی به نامه ای که او چند روز قبل به جهت روشن شدن شرایطش به باشگاه ارسال کرده، عنوان شده است. غفوری خود تا به امروز درباره این موضوع هیچ صحبتی به میان نیاورده و تلاش کرده با سیاستمداری جلو برود. مسلماً او دوست ندارد اعتبار چند ساله اش را با اتخاذ یک تصمیم احساسی در استقلال زیر سؤال ببرد و احیاناً به خاطر مسائل مالی از این باشگاه جدا شود، اما به قول معروف صبر بازیکنان هم حدی دارد و چنانچه باشگاه استقلال مصر باشد که دستمزد عقب مانده بازیکنان بخصوص همین وریا غفوری را پرداخت نکند بدون شک با بسیاری از بازیکنان خود وارد چالش خواهد شد و ممکن است ماجرای وریا نیز عرصه را برای مدیریت آن ها تنگ تر کند.

البته مسأله دیگری نیز میان غفوری و باشگاه استقلال وجود دارد که به ماجرای افزایش 3 برابری قرارداد این بازیکن مربوط می شود. به همین دلیل نیز شنیده می شود نهاد های نظارتی با افزایش قرارداد بازیکنان مخالفت کرده اند که این موضوع هم ناراحتی کاپیتان استقلال را به دنبال داشته و او در نامه ای که اخیراً به باشگاه ارسال کرده علاوه بر درخواست پرداخت حقوق عقب مانده خود، خواستار حفظ قراردادی شده که در زمان احمد سعادتمند منعقد شد.

به هر حال تکلیف این ماجرا به زودی مشخص خواهد شد و شاید وریا هم از سکوت دست بکشد و درباره شرایط خود و باشگاه توضیحاتی بدهد.

ایران ورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1698

به "بند جدایی وریا غفوری از استقلال فعال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بند جدایی وریا غفوری از استقلال فعال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید