جنجال تازه، مدیران استقلال؛ فقط چهار 4 پرسپولیسی می توانند دربی را تماشا نمایند!

به گزارش اخذ ویزا، یکی از مدیران باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: برای باشگاه پرسپولیس احترام زیادی قائلیم، ولی قانون حکم می نماید فقط 4 نفر از مدیران محترم آن ها هنگام برگزاری بازی دربی از صندلی ویژه استفاده نمایند.

جنجال تازه، مدیران استقلال؛ فقط چهار 4 پرسپولیسی می توانند دربی را تماشا نمایند!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، طبق برنامه ریزی انجام شده توسط سازمان لیگ و قرعه کشی که پیش از شروع فصل جدید لیگ برتر صورت گرفت، استقلال در بازی رفت میزبان پرسپولیس است و در برخی موارد اگر همه چیز طبق قاعده میزبان و مهمان پیش برود، دست بالا را نسبت به حریف سنتی خود خواهد داشت. یکی از این موردهای ویژه، استفاده از جایگاه استادیوم آزادی است. مسئله ای که طی فصول گذشته نیز باعث ایجاد اختلاف میان مدیران وقت استقلال و پرسپولیس شده بود.

مجوز، فقط برای چهار نفر

از قرار معلوم، مدیران باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه هفته آینده برای تماشای جدال تیم خود مقابل آبی پوشان دچار محدودیت خواهند شد و همین مسئله شاید باعث گردد تا برخی از آنها مجبور به تماشای مسابقه از پای تلویزیون شوند چون ظاهراً استقلالی ها به عنوان میزبان می خواهند از حق خودشان استفاده نمایند. یکی از مدیران باشگاه استقلال عصر دیروز در این رابطه گفت: اصلاً بحث لجبازی یا محروم کردن مسئولان باشگاه پرسپولیس نیست ولی ما میزبان هستیم و طبیعی است که در برخی موارد باید منافع خودمان را در اولویت بگذاریم. طبق قانون برای استفاده از جایگاه ویژه در دوران کرونا که مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار می گردد، محدودیت های ویژه ای وجود دارد و فقط 10 نفر می توانند از آن استفاده نمایند. این طور که در قوانین مشخص شده، شش جایگاه به تیم میزبان که در این بازی استقلال خواهد بود، اختصاص پیدا می نماید و چهار جایگاه نیز در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار می گیرد تا آنها را میان مدیران خود تقسیم نمایند. استقلال میزبان است و طبیعی است که هر 6 جایگاه خود را حفظ خواهد نمود. برای باشگاه پرسپولیس نیز احترام زیادی قائلیم ولی قانون حکم می نماید فقط 4 نفر از مدیران محترم آنها هنگام برگزاری بازی از جایگاه ویژه استفاده نمایند. البته اینکه سازمان لیگ قبل از بازی پیرامون مسئله فوق تصمیم جدیدی به صورت فوق العاده اتخاذ خواهد نمود یا نه، موضوع دیگری تلقی می گردد.

قهر انصاری فرد، دعوای جدید؟

داستان اختصاص بلیت های ویژه برای مدیران دو باشگاه مسئله تازه ای نیست و قبلاً هم باعث اختلاف میان استقلال و پرسپولیس شده است. در جدال رفت فصل گذشته دو تیم هم همین ماجرا رخ داد و کار آنقدر بالا گرفت که محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس به نشانه اعتراض نسبت به رفتار باشگاه استقلال، راهی استادیوم نشد و مسابقه را پای تلویزیون تماشا کرد. حالا باید دید این ماجرا دوباره منجر به تقابل مدیران آبی و قرمز می گردد یا اینکه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال زمینه برای حل و فصل موضوع را فراهم خواهند کرد؟

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 بهمن 1399 بروزرسانی: 21 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1579

به "جنجال تازه، مدیران استقلال؛ فقط چهار 4 پرسپولیسی می توانند دربی را تماشا نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال تازه، مدیران استقلال؛ فقط چهار 4 پرسپولیسی می توانند دربی را تماشا نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید