جیمی کیمل مجری هفتاد و دومین جوایز امی در دوران کرونا شد

به گزارش اخذ ویزا، در حالی جیمی کیمل به عنوان مجری هفتادو دومین مراسم جوایز امی انتخاب شده که هنوز روشن نیست این رویداد به صورت آنلاین یا فیزیکی برگزار خواهد شد.

جیمی کیمل مجری هفتاد و دومین جوایز امی در دوران کرونا شد

به گزارش اخذ ویزا و به نقل از ورایتی، شبکه تلویزیونی ای بی سی و آموزشگاه تلویزیون اعلام کردند که جیمی کیمل یک بار دیگر راهنمایی جوایز امی را بر عهده خواهد داشت و مجری هفتاد و دومین دوره این مراسم در دوران کرونا خواهد بود. این سومین مجری گری کیمل در این مراسم خواهد بود و تجربه های قبلی او به سال های 2012 و 2016 بازمی گردند.

طبق برنامه ریزی قبلی، مراسم امی روز یکشنبه بیستم سپتامبر (30 شهریور) از ای بی سی روی آنتن می رود؛ اما فراتر از این هنوز جزییاتی اعلام نشده و در آینده جزییات دیگر تعیین می گردد.

کیمل که تهیه کننده اجرایی جوایز امی سال جاری هم خواهد بود، گفت: نمی دانم کجا این کار را انجام خواهیم داد یا چطور انجامش می دهیم یا اصلاً چرا داریم این کار را می کنیم، اما قرار است این کار را بکنیم و من مجری برنامه خواهم بود.

به گفته منابع مطلع، چند سناریوی مختلف برای جوایز امی سال جاری در نظر گرفته شده است. یکی از آن ها یک نسخه کاملاً مجازی و دیگری یک رخداد فیزیکی است که می تواند از تعدادی از عناصر مجازی یا غیرمعمول استفاده کند.

کری برک رییس ای بی سی انترتینمنت گفت: می دانیم جیمی کیمل یک نمایش امی کاملاً سرگرم کننده، جالب و تکان دهنده برگزار خواهد نمود. او حقیقتاً استاد مراسم های این چنینی است و این صنعت و افرادش را دوست دارد. درست همانطور که جیمی طی ماه های اخیر با برنامه خودش این کار را انجام داده، با احساس و شوخ طبعی سراغ این رخداد مهم هم خواهد رفت و لذت و خوش بینی به شدت مورد احتیاج را به همکاران ما در تلویزیون و بینندگان در خانه منتقل می نماید.

کیمل از اواخر ماه مارس تا به حال برنامه جیمی کیمل لایو خود را از خانه برگزار نموده و به این ترتیب به تهیه برنامه تحت این شرایط خاص عادت نموده است. فراتر از این برنامه که حالا در هجدهمین فصل خود به سر می برد، کیمل اخیراً مجری و تهیه کننده اجرایی چه کسی می خواهد میلیونر باشد بود که اخیراً ای بی سی آن را برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

کیمل همچنین تا به حال دو بار مجری برنامه اسکار بوده و یک بار مجری رویداد شام انجمن اخذ ویزا کاخ سفید در واشنگتن بوده است. ماه دسامبر گذشته او کتاب بچه ها خود با عنوان غاز جدی را منتشر کرد. این کتاب حالا به لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز رسیده و تمام درآمد آن وقف بیمارستان بچه ها لس آنجلس و بیمارستان های بچه ها سراسر کشور می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 30 مرداد 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1082

به "جیمی کیمل مجری هفتاد و دومین جوایز امی در دوران کرونا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیمی کیمل مجری هفتاد و دومین جوایز امی در دوران کرونا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید