رادیو خبرنگاران با شیراز متولد می شود

خبرنگاران قصد دارد یک رادیوی اینترنتی در مورد تفریح و سفر راه اندازی کند. قرار است در این رادیو، کاربران بهترین و کاربردی ترین توصیه ها و تجربه هایشان را با هم به اشتراک بگذارند.

رادیو خبرنگاران با شیراز متولد می شود

در این برنامه تجربه های افراد از سفر به جاهای مختلف ایران و جهان را در قالب رادیو تنظیم کرده و در اختیار مخاطبان قرار می دهیم. اولین برنامه رادیو خبرنگاران با شهر شعر و ادب یعنی شیراز شروع می شود.

اگر شما به شیراز سفر کردید یا اهل شیراز هستید، می توانید تجربیات یا توصیه های خود را با رادیو خبرنگاران درمیان گذاشته و آن را به هموطنان و دوستداران سفر انتقال دهید. برای مثال در این تجربیات شما می توانید به مخاطبان توصیه کنید که از چه مکان هایی دیدن کنند و به چه نقاطی در شیراز بروند تا سفر پر باری داشته باشند و بیشتر به آن ها خوش بگذرد.

برای انجام این کار شما می توانید تجربه ها و توصیه ها خود را در مورد سفرهایی که به شیراز داشتید، چالش هایی که در این سفر با آن ها روبرو شدید و راه چاره هایی که برای گذر از چالش ها ابداع کردید، برخوردی که با مردم شیراز داشتید، مکان هایی که از آن دیدن کردید، رستوران یا هتل خاصی که در آن اقامت داشتید، تفریحاتی که از آن لذت بردید یا حتی بهترین غذایی که در شیراز میل کردید و... در قالب یک فایل صوتی 2 دقیقه ای برای خبرنگاران به واتس آپ شماره 09219563702 ارسال کنید تا در این رادیو به گوش مخاطبان و دوستداران سفر برسد.

نکاتی برای شیوه ضبط صدا

1) توجه داشته باشید که صدای خود را در محیطی آرام و ساکت ضبط کنید و صدای محیط را به حداقل برسانید. شاید بهتر باشد این فایل صوتی را در ساعات ابتدای یا پایانی روز ضبط کنید.

2) حتما فایل صوتی خود را با هندزفری ضبط کنید تا صدای محیط به صفر برسد.

3) قبل از ارسال فایل صوتیِ خود را گوش دهید تا اختلال خاصی از لحاظ کیفیت صدا نداشته باشد.

زمان شروع به کار رادیو خبرنگاران

اولین بخش رادیو خبرنگاران در نیمه دوم مرداد منتشر خواهد شد، بنابراین از علاقمندان برای مشارکت در این فراخوان خواهشمندیم فایل های خود را هر چه سریعتر به آدرس ذکر شده ارسال کنند.

همانطور که گفته شد اولین قسمت رادیو خبرنگاران با شیراز کلید می خورد و در قسمت های بعدی به سراغ شهرها و حتی کشورهای دیگر خواهد رفت. می خواهیم تجربه های شما را در رادیو خبرنگاران با بقیه عاشقان سفر به اشتراک بگذاریم.

منبع: همگردی
انتشار: بروزرسانی: 21 شهریور 1398 شناسه مطلب: 273

به "رادیو خبرنگاران با شیراز متولد می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادیو خبرنگاران با شیراز متولد می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید