فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: پدافند هوایی در سراسر کشور مستقر است

به گزارش اخذ ویزا، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جمع دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش با بیان این که قدرت، آمادگی و توان دفاعی ایران قابل آزمودن نیست، اظهار کرد: پدافند هوایی در تمامی مناطق حساس و مورد احتیاج این مرز و بوم مستقر است و آسمان ایران اسلامی و آن سوی مرزها را رصد می نماید.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: پدافند هوایی در سراسر کشور مستقر است

به گزارش اخذ ویزا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده پدافند هوایی ارتش در جمع دانشجویان هفدهمین دوره رزم مقدماتی دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش حضرت جواد الائمه (ع) نزاجا گفت: ما باید قدردان نعمت های الهی باشیم و یکی از نعمت های بزرگ خداوند، برخورداری از نعمت ولایت فقیه است که فرماندهی نیروهای مسلح را نیز عهده دار هستند.

وی اضافه نمود: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، ارتش توسط مستشاران خارجی اداره می شد و تمام تجهیزات نظامی توسط آنها مورد بهره برداری قرار می گرفت، در واقع این اجازه را به کارکنان ارتش نمی دادند تا از علوم و دانش نظامی آگاه شوند. به لطف پیروزی انقلاب اسلامی، ارتش روی پای خود ایستاد و پس از بیرون راندن مستشاران در تمامی حوزه های نظامی وارد شد و امروز نیز در بالاترین سطح از دانش نظامی روز جهان قرار گرفته است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش توضیح داد: برخلاف سایر ارتش های استکباری، که قدرت را برای ظلم، زور، استبداد، ستم و فساد می خواهند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، قدرت را برای دفاع از مظلوم، استقرار عزت ملت های آزادی خواه و برای ایجاد صلح، صفا و امنیت در منطقه دنبال می نمایند.

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد گفت: امروز ارتش قدرتمند ایران، با افزایش توان بازدارندگی، خود را به سپر مستحکمی تبدیل نموده است و آنچنان با اقتدار از کیان و مرزهای جمهوری اسلامی ایران دفاع می نماید که دشمنان هرگز به فکر تعدی و تجاوز به مرزهای ایران نیفتد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطر نشان کرد: اگر امروز دشمن در 200 مایلی تنگه هرمز متوقف شده است و ناوهای خود را از خلیج فارس خارج می نماید، به خاطر قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح است و دشمن می داند که قدرت آمادگی و توان دفاعی ایران قابل آزمودن نیست.

امیر سرتیپ صباحی فرد با اشاره به استقرار پدافند هوایی در سراسر کشور اضافه نمود: نیروی قدرتمند پدافند هوایی در تمامی مناطق این مرز و بوم مستقر است و آسمان ایران اسلامی و آن سوی مرزها را رصد می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 271

به "فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: پدافند هوایی در سراسر کشور مستقر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: پدافند هوایی در سراسر کشور مستقر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید