لغو نشست هند-اتحادیه اروپا به علت شیوع کرونا، لوفت هانزای آلمان 7100 پرواز خود را لغو کرد

به گزارش اخذ ویزا، در پی شیوع ویروس کرونا در اروپا حدود 7100 پرواز شرکت هواپیمایی لوفت هانزای آلمان تا سرانجام ماه مارس لغو شده و نشست هند -اتحادیه اروپا هم به بعد موکول شد.

لغو نشست هند-اتحادیه اروپا به علت شیوع کرونا، لوفت هانزای آلمان 7100 پرواز خود را لغو کرد

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل اخذ ویزا به نقل از روزنامه دی ولت آلمان، به دلیل شیوع ویروس کرونا در آلمان شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آخر ماه مارس حدود 7100 پرواز خود را لغو نموده است.

نتایج یک نظرسنجی که از طرف موسسه ایپسوس صورت گرفته است نشان می دهد که 19 درصد شهروندان آلمانی می ترسند که بحران کرونا تاثیرات مالی شخصی برای آن ها به دنبال داشته باشد.

وزارت خارجه هند هم اظهار داشت که نشست هند-اتحادیه اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است. این نشست قرار بود در 13 ماه مارس (23 اسفندماه) برگزار گردد.

در این میان موسسه رابرت کخ (مرکز ملی کنترل بیماری ها در آلمان) اعلام نموده که به زودی برای بیماران کرونایی دارو وجود خواهد داشت.

لوتار ویلر، رئیس این موسسه آلمانی اعلام نموده است: ما خوش بین هستیم که چنین دارویی در چندهفته آینده در آلمان نیز استفاده خواهد شد. وی تاکید نمود که مطالعات زیادی به ویژه در چین صورت گرفته و در این کشور داروهای درمانی به صورت آزمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی در عین حال تهیه یک واکسن برای پیشگیری از این بیماری را با این سرعت امکان پذیر ندانسته و در این باره گفت که ما انتظار داریم که تا سال آینده واکسن این بیماری ساخته گردد.

به گفته این مقام سیستم سلامت آلمان طی هفته های آینده واکسن هایی برای این بیماری فراوری خواهد شد که البته باید به صورت گسترده مورد آزمایش قرار گیرد.

در این اوضاع پیامدهای احتمالی شیوع بیماری کرونا در کانون توجه رسانه ها و تحلیلگران مسائل مالی قرار گرفته است. پیش بینی می گردد که اگر شیوع این بیماری طی هفته های آینده کنترل نگردد اقتصاد جهان از نفس بیفتد.

سازمان همکاری و توسعه مالی (OECD) حتی بر این باور است که نرخ رشد مالی آلمان در امسال می تواند به سه دهم درصد برسد.

سازمان همکاری و توسعه مالی پیامدهای ناشی از بیماری کرونا را بزرگترین چالش مالی جهان پس از بحران مالی سال 2008 اعلام نموده است. حتی گفته می گردد که نرخ رشد مالی جهان می تواند به نصف کاهش یابد.

ویروس کرونا همچنین صنعت گردشگری جهان را دچار اختلال نموده است.

هتل های خالی، پروازهای لغو شده، موزه های بسته. ویروس کرونا، توریسم را در بسیاری کشورها، از جمله در اروپا از نفس انداخته است. کارشناسان این حوزه خسارتی میلیاردی را تخمین می زنند. این تازه در شرایطی است که اروپا هنوز با اوج بحران کرونا روبرو نشده است.

با گسترش ویروس کرونا در ایتالیا، درهای بسیاری از مراکز دیدنی در این کشور به روی گردشگران بسته شد. در ونیز و میلان موزه ها و تئاترها و دیگر جاذبه های گردشگری تعطیل و گردهمایی ها و مراسم بزرگ لغو شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 821

به "لغو نشست هند-اتحادیه اروپا به علت شیوع کرونا، لوفت هانزای آلمان 7100 پرواز خود را لغو کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو نشست هند-اتحادیه اروپا به علت شیوع کرونا، لوفت هانزای آلمان 7100 پرواز خود را لغو کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید