مصطفی حسین خانی: حقم را از کشتی می گیرم

به گزارش اخذ ویزا، یکی از امیدهای کشتی در جاکارتا مصطفی حسین خانی است. کشتی گیر وزن 74 کیلو گرم که مدال برنز جهان را دارد اما در حالی راهی اندونزی گردیده که هنوز هیچکس شکست او مقابل کشتی گیر ژاپنی در فرانسه را از یاد نبرده

مصطفی حسین خانی: حقم را از کشتی می گیرم

به گزارش اخذ ویزا / یکی از چهره های مهم تیم ملی کشتی آزاد در بازی های آسیایی مصطفی حسین خانی است. کسی که در مسابقات جهانی فرانسه در وزن 74 کیلو گرم تیم ملی خوب کشتی نگرفت اما حالا یکبار دیگر به دوبنده تیم ملی رسیده و حالا در جاکارتا هم یکی از شانس های مسلم تیم ملی است.

البته مصطفی حسین خانی معتقد است که رقبای سختی را در بازی های آسیایی دارد و کسب مدال در جاکارتا به این آسانی هم نیست: حضور در بازی های آسیایی به این آسانی ها نیست. اهمیت کسب نتیجه هم برای تیم و هم برای خودم خیلی بالا است اما در این راه رقبای سختی هم دارم و یکی از اوزان سخت و سخت این دوره از مسابقات همین وزن 74 کیلو گرم است.

حسین خانی با اشاره به رقبایش در این دوره از بازی ها ادامه داد: سوشیل کومار هندی که دارنده مدال طلای جهان است در این وزن حضور دارد. در کنار او بکزاد عبدالرحمان اف از ازبکستان و یوهی فوجیتامی از ژاپن که مدال جهانی دارند از دیگر رقبای من در جاکارتا هستند. هر چه قهرمان جهان است در وزن من قرار گرفته اند و همین کار را برای موفقیت سخت می نماید.

او درباره شانس کسب مدال در این وزن هم گفت: خیلی باید کوشش کنم که حقم را از کشتی بگیرم. مدال در این دوره از بازی ها برای من خیلی مهم است. هم باید بعد از چند سال کوشش و زحمت شایستگی ام را ثابت کنم و بعد از چند سال یک مدال مهم را کسب کنم و همین که جایگاهم را برای مسابقات جهانی حفظ کنم.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 17 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 14

به "مصطفی حسین خانی: حقم را از کشتی می گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفی حسین خانی: حقم را از کشتی می گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید