گوشی های ال جی وینگ به روزرسانی شدند

به گزارش اخذ ویزا، گوشی های ال جی وینگ یک به روزرسانی جدید دریافت کردند و این به روزرسانی جدید، انتقال برنامه ها بین صفحه ها را آسان تر می نماید

گوشی های ال جی وینگ به روزرسانی شدند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به نظر می رسد شرکت ال جی با یک به روزرسانی پر سر و صدا و قدرتممند از سال 2020 خداحافظی نموده است، که پیشرفت های خوبی در تجربه کاربری ایجاد می نماید. نخستین و مهمترین تغییر پس از نصب به روزرسانی جدید را می توان تغییرات کاربری برای حرکت بین صفحات دانست.

علاوه بر این، نام برنامه ها، ابزارک ها و پوشه ها اکنون در صفحه اصلی دوم نمایش داده می شوند، برنامه دوربین از اسکن کد های QR پشتیبانی می نماید، اگر از منوی Wi-Fi در Setup Wizard، نماد 5G رد شوید، صفحه جدیدی نمایش داده می گردد که در حال حاضر به جای خاکستری سفید است و شما همچنین یک انتخاب صفحه زمینه گسترده دارید و خاتمه، کنترل های رسانه در صفحه دوم نشان داده می شوند.

پس از نصب نسخه جدید، سطح امنیتی نوامبر 2020 را نیز خواهید داشت. ما فرض می کنیم که طبق معمول، عرضه به مرور زمان، به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد، بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا تمام واحد های موجود برای به روزرسانی جدید دریافت نمایند.

منبع: انتخاب
انتشار: 19 بهمن 1399 بروزرسانی: 19 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1513

به "گوشی های ال جی وینگ به روزرسانی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی های ال جی وینگ به روزرسانی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید