آزاده صمدی در جشن حافظ غوغا به پا کرد

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران: استایل متفاوت آزاده صمدی در بیست و یکمین جشن حافظ مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

آزاده صمدی در جشن حافظ غوغا به پا کرد

آزاده صمدی بازیگر خوش صدای ایرانی است. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی بوده است. آزاده صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی سرانجام به معروفیت رسید. آزاده صمدی متولد 17 در 1357 در لاهیجان است. آزاده صمدی در فضای مجازی فعالیت دارد.

به گزارش خبرنگاران، استایل متفاوت آزاده صمدی در بیست و یکمین جشن حافظ مورد توجه کاربران فضای مجازی نهاده شده است. بیست و یکمین دوره جشن حافظ برای معرفی بهترین های سینما و تولیدات شبکه نمایش خانگی و چهره های تلویزیونی برگزار گردید.

ازدواج و طلاق آزاده صمدی

آزاده صمدی در سال 85 همان سالی که ضبط سریال راه بی سرانجام در حال اجرا بود با هومن سیدی که از بازیگران مرد می باشد ازداوج کرد.

این زوج حدود 7 سال با یکدیگر زندگی نمودند و بعد از آن از یکدیگر جدا شدند.خبری که همان موقع به وسیله هومن سیدی تایید گشت و آزاده صمدی نیز در گفتگوهایی این مساله را تایید کرد و گفت. بعلاوه چندی پیش عکسی با عنوان آزاده صمدی و دخترش منتشر گشته بود که شایعه می باشد و او هیچ فرزندی ندارد.

آزاده صمدی خودش را مثل مردم می داند

در همان مصاحبه آزاده صمدی درباره مسائل اقتصادی که دارد صحبت کرد و گفت که خیلی از مسائل مردم را او هم دارد. البته این صحبت آزاده صمدی مورد انتقاد کاربران نهاده شد. ادعای آزاده صمدی مبنی بر مسائل اقتصادی داشتن چهره های مشهور : آزاده صمدی مدتی قبل در یک مصاحبه اعلام نموده بود که بر خلاف باور مردم او هم مثل باقی جامعه مسائل اقتصادی دارد و مسائل اقتصادی مردم را درک می نماید. این سوال تقریبا از بیشتر بازیگران پرسیده می گردد و خانم صمدی تقریبا جواب مودبانه ای دادند ولی یکی از جنجالی ترین واکنش ها به این سوال مربوط به امیر جعفری بازیگر مشهور مرد بود که جنجال های زیادی به پا کرد. آیا آزاده صمدی در این برنامه صادقانه صحبت نموده است ؟ خیلی از کاربران گفتند که امکان ندارد آزاده صمدی پاسخ صحیح را گفته باشد. طلاق آزاده صمدی از هومن سیدی پر حاشیه نبود و آنها در سکوت خبری از هم جدا شدند. او در مصاحبه ای نو با پژمان جمشیدی از عدم وجود عشق واقعی سخن گفته بود. جمشیدی در برنامه پیشگو مدام به او اصرار می نماید بچه دارد گردد ولی او می گوید چنین مسئولیتی را نمی تواند قبول کند.

واکنش آزاده صمدی به عاشق شدن

عشق وجود ندارد : آزاده صمدی در جریان حضور در برنامه پژمان جمشیدی درباره عشق صحبت کرد. او می گوید که عشق واقعی وجود ندارد و تا به حال عاشق نشده است. این صحبت های او به این علت که او متاهل بوده و وارد یک رابطه عاشقانه با هومن سیدی شده بود حاشیه ساز شد. ما هم مثل مردم مشکل نان و اجاره داریم : آزاده صمدی ادامه داد: من به عنوان یک هنرمند همچنان غم نان دارم و در خانه اجاره ای زندگی می کنم. از گفتن این حرف ها هم هیچ ابایی ندارم . او درباره تصور مردم از سلبریتی ها گفت: من به عنوان یک سلبریتی مصائب و رنج های خاص خودم را دارم و باید بابت آن ها کوشش کنم اما ویترین فضای مجازی مردم را به اشتباه می اندازد و من دوست دارم واقعیت ها را به مردم بگویم.

منبع: ساعدنیوز

منبع: رکنا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 2104

به "آزاده صمدی در جشن حافظ غوغا به پا کرد" امتیاز دهید

1 کاربر به "آزاده صمدی در جشن حافظ غوغا به پا کرد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزاده صمدی در جشن حافظ غوغا به پا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید