شروع بکار طرح های عمرانی شهرداری یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران/یزد رییس کمیسیون عمران شورای شهر یزد با بیان این که حیات مالی بسیاری از شهروندان مستقیم یا غیرمستقیم به طرح های عمرانی شهر وابسته است، از شروع بکار طرح های عمرانی شهرداری یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا اطلاع داد.

شروع بکار طرح های عمرانی شهرداری یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی ساختمانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

محسن عباسی هرفته صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به این که بر اساس پروتکل های بهداشتی و تمهیدات پیشگیرانه برای کاهش خطر ابتلا به کرونا، از امروز شنبه 23 فروردین فعالیت کارگاه های عمرانی شهرداری یزد شروع می گردد، اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا فعالیت های عمرانی شهرداری هم تحت تاثیر قرار گرفته، ولی سعی شده با مدیریت درست، این تاثیر به حداقل برسد و طرح های عمرانی جریان داشته باشد تا بتوانیم به شهفرایندان خدمت رسانی کنیم و فرایند تکمیل زیر ساخت های شهر با خلل جدی روبرو نگردد.

وی با بیان این که که حیات مالی بسیاری از شهفرایندان غیرمستقیم و مستقیم به طرح های عمرانی شهر وابسته است، اضافه کرد: شروع فعالیت طرح های عمرانی شهر از یک سو به دلیل معطل نماندن طرح ها و از سوی دیگر به دلیل این که تعداد زیادی از کارگران روزمزد، استادکاران، رانندگان مصالح ساختمانی و صنوف دیگری که به این حوزه وسیع وابسته اند و در تعطیلی های اخیر دچار زیان شده اند، ضروری است.

به گفته رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد، شهرداری بزرگترین فعال عمرانی شهر است لذا سعی می گردد با حداقل تاثیرپذیری منفی از کرونا فعالیت عمرانی شهر را ادامه دهد.

عباسی هرفته در خاتمه گفت: با توجه به نبود پروتکل اختصاصی برای کارگاه های ساختمانی، شهرداری یزد با همکاری نهادهای ذیربط شیوه نامه تدوین فعالیت کارگاه های ساختمانی در شرایط بحران کرونا را تدوین نموده و عزم جدی در رعایت آن را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 845

به "شروع بکار طرح های عمرانی شهرداری یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع بکار طرح های عمرانی شهرداری یزد با رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید