شروع تبلیغات روی 80 هزار تاکسی

به گزارش اخذ ویزا، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از انجام تبلیغات بر روی تاکسی های پایتخت با هدف ارتقای درآمد رانندگان تاکسی طی هفته های آینده اطلاع داد.

شروع تبلیغات روی 80 هزار تاکسی

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ حرفه ای از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

محمد روشنی، سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران درباره انجام تبلیغات بر روی تاکسی های پایتخت گفت: این اقدام قرار است به زودی با هماهنگی پلیس راهور و وزارت کشور انجام گردد.

او با اشاره به اینکه مجوز انجام تبلیغات بر روی تاکسی های پایتخت پیش از این در شورای عالی ترافیک تصویب شده بود، اضافه کرد: در شرایط کرونا رانندگان تاکسی دچار خسارت های زیادی به دلیل کاهش آمار مسافر شده اند بر همین اساس به زودی با هدف ارتقای درآمد رانندگان تبلیغات بر روی تاکسی ها در پایتخت انجام می گردد.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: بخش اعظم درآمد حاصل از تبلیغات بر روی تاکسی ها به تاکسیران تعلق خواهد گرفت.

روشنی با بیان این که 80 هزار تاکسی فعال در شهر تهران وجود دارد، بیان کرد: به دنبال ارتقاء معیشت و رفاه تاکسیرانان هستیم و برهمین اساس به زودی وامی توسط شهرداری به آنها تعلق خواهد گرفت که بازپرداخت آن به صورت بلندمدت است و جزئیات آن به زودی اعلام می گردد.

به گزارش شهر به نقل از خبرگزاری فارس او گفت: طی تفاهمی با بانک مهر اقتصاد و صندوق کارآفرین برنامه هایی نیز برای نوسازی تاکسی های فرسوده در پایتخت خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1310

به "شروع تبلیغات روی 80 هزار تاکسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تبلیغات روی 80 هزار تاکسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید