آقاکوچکی: پیش بینی این نتیجه مقابل الجزایر را نداشتیم

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش خبرنگار اعزامی به توکیو، عباس آقاکوچکی بعد از برد تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران برابر الجزایر در پارالمپیک توکیو گفت: از ابتدا می دانستیم گروه سختی داریم. پیش بینی برد الجزایر را داشتیم ولی نه با این قدرت و زیبایی.

آقاکوچکی: پیش بینی این نتیجه مقابل الجزایر را نداشتیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر ادامه داد: بعد از مسابقه با استرالیا و آمریکا، امروز هم خوب بازی کردیم. در نیمه دوم بازی با آمریکا تنها با سه امتیاز شکست خوردیم.

آقاکوچکی اعلام کرد: فرایند رو به رشد تیم ایران در بازی با الجزایر خودش را کامل نشان داد و با قدرت پیروز شدیم. پیش بینی ما هم همین بود که الجزایر را شکست بدهیم.

وی با بیان اینکه پیش بینی صعود از گروه دوم بازی های پارالمپیک سخت است، یادآور شد: آلمان یکی از گزینه هایی است که در پیش بینی اولیه می توانیم شکست بدهیم ولی آنها بریتانیا را شکست داده و با اختلاف کم به آمریکا باخته اند. این نتایج یک میزان کار را سخت می نماید

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر توضیح داد: نتیجه بازی بریتانیا با الجزایر شبیه به نتیجه بازی با ما بود. اگر بتوانیم بریتانیا را شکست بدهیم به صعود امیدوار می شویم. البته همه می دانند بریتانیا تیم بسیار خوبی است. به هر حال اگر بریتانیا امروز به آمریکا ببازد شرایط برای ما بهتر است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1963

به "آقاکوچکی: پیش بینی این نتیجه مقابل الجزایر را نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقاکوچکی: پیش بینی این نتیجه مقابل الجزایر را نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید