آماده سازی 700 بنای تاریخی و جاذبه گردشگری برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان

به گزارش اخذ ویزا، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در آستانه آغاز فعالیت های ستاد نوروزی استان از آماده سازی 700 بنای تاریخی و جاذبه های گردشگری جهت خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان اطلاع داد.

آماده سازی 700 بنای تاریخی و جاذبه گردشگری برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان

به گزارش اخذ ویزا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، فریدون الله کمک مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام این مطلب اضافه نمود: با توجه به پیش بینی افزایش سفرهای نوروزی به استان اصفهان، با برنامه ریزی های به عمل آمده توسط ستاد سفر اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، بیش از 700 بنای تاریخی و جاذبه گردشگری آماده خدمات رسانی به گردشگران در 24 شهرستان اصفهان همزمان با نوروز 1398هستند.

او به همین دلیل اضافه نمود: با توجه به جاری شدن زاینده رود، همزمان با نوروز 1398 و پیش بینی افزایش ورود گردشگران به استان و به ویژه شهر اصفهان، کمیته های فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد سفر استان، اجرای بیش از 2 هزار برنامه فرهنگی را در قالب رویداد فرهنگی نوروزگاه و جشنواره های فرهنگی و هنری در پهنه استان اصفهان در دستور کار خود قرار داده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 279

به "آماده سازی 700 بنای تاریخی و جاذبه گردشگری برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده سازی 700 بنای تاریخی و جاذبه گردشگری برای خدمات رسانی به گردشگران نوروزی در پهنه استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید