تراکتور فسخ قراردادم را نمی دهد، نمی خواستم در معرض خطر باشم!

به گزارش اخذ ویزا، به گزارش خبرنگاران، کوین فورچنه مهاجم فرانسوی با سر و صدای زیادی این فصل به تیم تراکتور ایران پیوست و این باشگاه از وی به عنوان گرانترین خرید لیگ برتر یاد کرد! با این حال عمر بازی فورچونه در ایران فقط نیم فصل بود و این بازیکن به دنبال جدایی از تراکتور و بازی در فرانسه یا کشور آمریکا است.

تراکتور فسخ قراردادم را نمی دهد، نمی خواستم در معرض خطر باشم!

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی تراکت رنگی از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

این بازیکن در مورد تجربه حضورش در ایران گفت: نمی خواستم به خاطر اتفاقاتی که افتاده، زندگی ام را در معرض خطر قرار بدهم و ترجیح دادم به فرانسه برگردم! وقتی به ایران رفتم هیچ مسئله ای نبود. ابتدای کار همه چیز خوب پیش می رفت و مسئله ای نبود.

فورچونه ادامه داد: من تنها در یک هتل زندگی می کردم و نمی خواستم خانواده ام را به ایران ببرم. مثل فرانسه، هر روز تمرین می کردم. در ایران مسابقات لیگ بین روزهای پنجشنبه و یکشنبه برگزار می شد؛ اغلب در ساعات خیلی زود.

این مهاجم فرانسوی توضیح داد: من فقط یک گل برای تراکتور زدم. سعی می کردم با شرایط فوتبال در ایران عادت کنم ولی پارامترهایی هم وجود داشت مثل این واقعیت که آنها (بازیکنان ایرانی) کمی بیشتر با یکدیگر بازی می کردند تا با غریبه ها (بازیکنان خارجی).

فورچونه اضافه کرد: لیگ ایران بسیار فیزیکی است. بازیکنان از نظر فنی مهارت زیادی برای از پیش رو برداشتن بازیکن مقابل دارند ولی فوتبال ایران کاستی های تاکتیکی زیادی دارد.

مهاجم فرانسوی درباره احتمال بازگشتش به تیم ترویس فرانسه گفت: اگر بتوانم به این تیم برگردم، واقعا شاد خواهم شد. در حال حاضر یک مقدار مشکل دارم چون باشگاه (تراکتور) نامه فسخ قراردادم را نمی دهد. به محض اینکه نامه را بگیرم می توانم به ترویس یا تیم دیگری از کشورهایی بروم که هنوز لیگ آنها آغاز نشده است مثل چین و آمریکا. بازی در لیگ آمریکا مرا شاد می نماید چون بازخورد خوبی از آنجا داشته ام.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 754

به "تراکتور فسخ قراردادم را نمی دهد، نمی خواستم در معرض خطر باشم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکتور فسخ قراردادم را نمی دهد، نمی خواستم در معرض خطر باشم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید