تست کرونا در منزل با کمک اسنپ دکتر

به گزارش اخذ ویزا، با استفاده از اپلیکیشن اسنپ دکتر می توانیم بدون خروج از خانه تست PCR و تست آنتی بادی کرونا در منزل بدهیم و از شرایط سلامتی خود باخبر شویم. با خواندن این متن از همه جزئیات لازم درباره چگونگی انجام تست کرونا در منزل مطلع می شوید و یک دستورالعمل کامل برای تست کرونا در منزل در اختیار دارید.

تست کرونا در منزل با کمک اسنپ دکتر

با شروع موج پنجم کرونا و شیوع نوع دلتا، باید خیلی بیشتر از قبل مراقب خودمان و دیگران باشیم و تا جایی که ممکن است در خانه بمانیم. اما اگر به هر دلیلی احساس کردیم نیاز به انجام تست کرونا داریم، بهتر است هرچه زودتر تست بدهیم. با این کار می توانیم به موقع از شرایط سلامتی خود با خبر شویم و اقدامات درمانی لازم را پیش از حاد شدن بیماری خود انجام دهیم. برای انجام تست کرونا نیاز به خروج از منزل نیست؛ برای انجام تست PCR و تست آنتی بادی کرونا در منزل می توانید از اپلیکیشن اسنپ دکتر استفاده کنید و بدون خروج از منزل و در خطر قرار دادن خود و دیگران تستِ کرونا بدهید. همچنین در حال حاضر برای سفر به بسیاری از کشورهای دنیا باید تست کرونای منفی خود را به ایرلاین ها ارائه دهیم، بنابراین در این شرایط هم می توانیم از تست کرونا در منزل اسنپ دکتر استفاده کنیم. بعد از انجام این تست، نتیجه آزمایش 24 ساعت بعد به صورت فیزیکی یا الکترونیکی برای شما ارسال می شود.

در ادامه با نکات بیشتری درباره تست کرونا در منزل و لزوم انجام آن آشنا می شوید:

علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب، سرفه خشک، درد قفسه سینه، تنگی نفس، خستگی و بدن درد، کاهش بویایی، اسهال خشکی گلو، سردرد و غیره است با مشاهده هر یک از این علائم بهتر است که تست کرونا بدهید و در صورت مثبت بودن، قرنطینه و دوری از دیگران را شروع کنید.

  • کیفیت تستی که در منزل و در آزمایشگاه از شما گرفته می شود با هم تفاوتی ندارد و در واقع بعد از انجام تست کرونا در منزل نمونه آزمایش شما از سوی همکاران نمونه گیر به آزمایشگاه های معتبر و طرف قرار داد اسنپ دکتر ارائه می شوند و نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن به شما اعلام می شود.
  • -نتیجه تمام تست های کرونا با درصد کمی امکان خطا همراه هستند، اما برای دریافت نتیجه دقیق فرقی نمی کند که شما این تست را در مراکز درمانی انجام دهید یا در منزل، مقدار خطا در هر دو شرایط یکسان است.
  • تست کرونا در منزل شامل تست PCR و آنتی بادی است و برای اسکن ریه به دلیل نیاز به تجهیزات، باید به مراکز درمانی مراجعه کنید. برای انتخاب اینکه کدام تست مناسب شماست باید به توصیه پزشک توجه کنید.
  • برای انجام تست کرونا در منزل نیازی نیست ناشتا باشید و این تست در هر ساعتی در روز قابل انجام است. برای تستPCR از دهان و بینی نمونه مخاط برداشته می شود و برای تست آنتی بادی نمونه خون.
  • انجام تست کرونا در منزل برای بچه ها از بزرگسالان فرق دارد. در بچه ها به جای نمونه گیری از بینی، از حلق نمونه گرفته می شود. همچنین اسنپ دکتر نمونه های بچه ها را برای آزمایش به آزمایشگاه خاصی ارجاع می دهد. بنابراین بهتر است هنگام ثبت سفارش اعلام کنید که از کودک خود می خواهید تست کرونا بگیرید.

برای انجام تست کرونا در منزل نیاز به آماده کردن تجهیزات خاصی نیست و هر وسیله ای که مورد نیاز باشد، نمونه گیر به همراه خود خواهد داشت.

  • همه نمونه گیرهایی که از سوی اسنپ دکتر برای تست کرونا در منزل اعزام می شوند، از سوی مراکز معتبر تایید شده اند و مدارک لازم در این زمینه را دریافت کرده اند.
  • نمونه گیری آزمایش های کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود و انجام این تست در منزل کاملا ایمن و بهداشتی است.
  • تمام تست های کرونا تا حدود 80 درصد دقیق هستند و تا حدی امکان خطا در نتیجه آن ها وجود دارد، اما برای دریافت نتیجه دقیق فرقی نمی کند که شما این تست را در مراکز درمانی انجام دهید یا در منزل، این مقدار خطا در هر دو شرایط یکسان است.
  • تست کرونا از ساعت 8 صبح تا 12 شب قابل انجام است و برای انجام تست، با کاربران تماس گرفته می شود و هماهنگی برای انجام تست، در بازه زمانی مورد نظر کاربران انجام می شود.بعد از ثبت سفارش تست کرونا در منزل در اسنپ دکتر ، نمونه گیر حدودا 4 ساعت بعد در منزل شما حاضر خواهد شد و نتیجه آزمایش تا 24 ساعت بعد از نمونه گیری در اختیار شما قرار می گیرد.
  • برای انجام تست کرونا در منزل به کاربران فاکتور الکترونیکی و فیزیکی ارائه می شود که می توانند آن را به مراکز بیمه ارائه دهند.
منبع: فرارو
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1990

به "تست کرونا در منزل با کمک اسنپ دکتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونا در منزل با کمک اسنپ دکتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید