جدیدترین روش کاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین

به گزارش اخذ ویزا، جدیدترین روش کاشت مو چیست و چرا باید از بهترین روش کاشت مو استفاده کرد؟ مراحل کاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین کدام است و چرا باید از متخصصین با تجربه استفاده کرد؟ همه ما می دانیم که هر عمل جراحی عوارضی را برای بیماران به همراه دارد و در نظر داشته باشید که عمل جراحی کاشت مو یکی از سخت ترین عمل های جراحی است، زیرا خون ریزی های بسیار زیادی را به همراه دارد و اگر شما از جدیدترین روش کاشت مو استفاده نکنید، قطعا به نتیجه مورد نظر خود نمی رسید و جبران آن کارساده ای نخواهد بود، زیرا شما فقط یک بانک مو دارید که اگر هم بانک مو شما ضعیف و یا متوسط باشد و از طرفی هم کلینیک مورد نظر شما، به یکباره عمل جراحی شما را به درستی انجام نداده باشد و موهای کاشته شده شما به صورت مجدد از بین برود، مطمئن باشید که علاوه بر از دست رفتن پول شما، بلکه بانک مو شما هم از دست رفته است و هیچ راه بازگشتی وجود ندارد و به همین خاطر امروزه همه به دنبال جدیدترین روش کاشت مو در سال 2020هستند.

جدیدترین روش کاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین

کاشت مو به روش اس یو تی

در این روش بدون اینکه خون ریزی اتفاق بیفتد به صورت کامل موهای شما با تراکم بسیار بالا کاشته می گردد و در نظر داشته باشید که هیچ گونه عوارضی برای شما به همراه ندارد و روش انجام کاشت مو به صورتی هستش که خیلی راحت در عرض یک روز انجام می گردد. وقتی به صورت اتوماتیک با sut کاشت مو شما انجام می گردد، دیگر هیچ احساس دردی برای شما وجود ندارد. چون شما با جدیدترین روش کاشت مو، عمل جراحی خود را انجام داده اید، بنابراین شما باید به دنبالروش های نوین کاشت مو باشید، زیرا وقتی هر روزه علم روز دنیا پیشرفت می نماید، شما هم باید با علم روز دنیا حرکت کنید، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با پیوند مو، حتما سایت healthline.com را هم آنالیز کنید

کاشت مو میکرو اف آی تی

روش های کاشت مو باید با متدهای سال 2020 انجام گردد. در میان راه های مختلف کاشت مو، همواره مشکل یافتن بهترین روش مطرح است. روش پیوند مو از جراحی هایی زیبایی محسوب میگردد که هر ساله متد و روش جدیدتر و کاملا تری به روش های قبلی اضافه میگردد. تا چندی پیش روش کاشت مو SUT جدیدترین روش محسوب میشد اما اخیرا جدیدترین روش کاشت موMFITیا همانMICRO FITاست،MICRO FIT در اصل تلفیق کنترل شده و استانداردی از چند روش کاشت مو است.

چرا باید از روش میکرو MFIT استفاده کنیم؟

مهمترین روشی که این نوع روش برای شما به همراه دارد، این است که به صورت کاملا طبیعی موهای شما کاشته می گردد، به شکلی که اگر کسی شما را ببیند متوجه عمل جراحی کاشت مو شما نمی گردد و مانند موهای طبیعی دوران جوانی شما خواهد بود. آخرین و جدیدترین روش کاشت مو متد تست شده در ایران و دنیا، عمل جراحی کاشت مو به روش MICRO FITاست، که کمترین میزان تهاجمی بودن را در بین سایر روش های کاشت مودارد.

 • طبیعی بودن رویش کاشت موها
 • همچنین جای جراحی نامحسوس بوده و اثر مخربی روی سر برجای نمیگذارد.
 • استفاده از این روش برای خانم ها فوق العاده است.
 • تنها روشی است که برای استفاده از نقاط دیگر بدن فوق العاده خواهد بود.
 • در این روش گامی موثر در جهت طبیعی تر و زیبا تر شدن رشد مجدد موها برداشته اند.
 • مرحله استخراج گرافت از بانک مو ساده و بدون درد انجام میگردد و جای آن طی مدت زمان کوتاهی بهبود می یابد.
 • بیشتر افراد تحت جراحی یک یا دو روز بعد انجام کاشت مو به این روش، به فعالیت های روزمره خود برمیگردند.
 • همچنین اگر روش UFITکاشت مو بدون تراشیدن سر را انجام دهند، در این صورت،اثرات عمل جراحی رویسر آنها نامحسوس خواهد بود.
 • در این روش، هیچ دردی برای شما وجود ندارد.
 • استفاده از تجهیزات یکبار مصرف؛
 • اگر بخواهید میکرو اف آی تی انجام دهید،
 • ایده آل برای ابروها، عمل های کوچک و موهای صورت
 • این روش برای بیمارانی با موهای آفریقایی کارائیبی بسیار منسب است.

مراحل کاشت مو با micro fit

این روش شباهت بسیار زیادی با روش اس یو تی دارد، یعنی به صورت اتوماتیک عمل برداشت موهای شما انجام می گردد و البته فقط استفاده از نوع روش ها نیست که اهمیت دارد، بلکه تجربه متخصص کاشت مو هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در نظر داشته باشید که تخصص یک پزشک از نمونه کارهایش تعیین می گردد، از تکنیک دو مرحله ای تیز و کند برای برداشت گرافت ها استفاده می گردد، ابتدا از یک ابزار نوک تیز با اندازه کمتر از 1 میلی متر برای سوراخ کردن پوست و سپس از یک ابزار کندتر برای استخراج فولیکول استفاده می گردد.

این تکنیک باعث به حداقل رسیدن آسیب دیدن فولیکول ها و پرتی گرافت ها شده و فولیکول همراه با تمام بخش ها مانند غدد چربی و پاپیلا استخراج می گردد. یک سوراخ کنندهی مخصوص، با قطری بین 0.6 تا 0.9 میلی متر درون پوست و دور یک واحد فولیکولی قرار می گیرد تا برشی دایره ای ایجاد کند و آن را از بافتهای اطرافش جدا سازد. سپس این واحد مستقیماً از پوست سر خارج میگردد، تجهیزات و لوازم بکارگیری شده در این سبک از جدیدترین روش کاشت مو است و لوازم این روش بسیار کوچک هستند، بنابر این ناحیه اهداکننده (بانک مو) ، متحمل کمترین میزان آسیب میگردد.

مهمترین عامل استفاده از روش Micro FIT

معمولا دستگاه و یا تجهیزات روشMFIT به صورت کار با میکروسکوپ و استفاده از وسایل بسیار کوچک است و همین موضوعات باعث می گردد که دقت کاشت مو شما تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند، موهای قابل پیوند، در طول استخراج و کاشت آسیبی نخواهند دید و از هر تار موی موجود محافظت خواهد شد، موفقیت تنها به معنای رشد موی کاشته شده نیست، بلکه مهمترین مسئله این است که آنها چگونه رشد خواهند کرد

روش MICRO FIT چه فرقی با بقیه روش ها دارد؟

همانطور که میدانید عمل جراحی کاشت مو، یکی از سخت ترین و پر عوارضترین عمل های جراحی است که این روش نوین باعث به حداقل رساندن عوارض در هنگام عمل جراحی کاشت مو می گردد.

تفاوت روشMFIT با سایر تکنیک های FITدر این است که برای برداشت و کاشت موها از ابزار دقیق میکروسکوپی استفاده می گردد تا آسیب ها و خونریزی به حداقل ممکن برسد، زخم ها در عرض چند روز بهبود می یابند و پس از خوب شدن، اسکار یا جای زخمی برجای نمی گذارند.

قیمت مدرن ترین روش کاشت مو

قیمت کاشت مو به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد و به صورت کلی نمی توان قیمت تعیینی برای این تخصص قرار داد. اما اگر می خواهید کاشت مو شما به بهترین شکل ممکن انجام گردد، باید کمی هزینه بیشتری انجام دهید، زیرا برندهای معتبری که متخصصیتی فوق حرفه ای در آن در اختیار دارند، به خاطره تجربه چندین و چند ساله خودشان، عمل جراحی شما را با کیفیت بسیار مطلوب برای شما انجام می دهند، هزینه کاشت مو به عواملی همچون مهارت پزشک، کادر جراحی، میزان موهای ریخته شده، روش کاشت مو، مدت زمان انجام کاشت مو، مقدار گرافت برداشت شده و کاشت شده بستگی مستقیم دارد، از آنجایی که کاشت مو به روش MFIT یک روش انحصاری و کاملا مدرن می باشد، تعداد معدود و اندکی جراح کاشت مو وجود دارد که می توانند این روش را با بهترین نتیجه انجام دهند، این مسئله باعث شده که هزینه انجام این روش بالاتر از سایر روش های کاشت مو باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1159

به "جدیدترین روش کاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین روش کاشت مو در کلینیک ستاره ایران نوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید