جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا

به گزارش اخذ ویزا، خبرنگاران: حرکت چمدان های چرخ دار و صدای فراوری شده از حرکت آنان بر روی سنگ فرش خیابان های ونیز به معضلی جدید تبدیل شده است، بنابراین دولتمردان جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا تصویب کردند.

جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی اخذ ویزا، سال هاست که ونیز با بالا آمدن سطح آب و از بین رفتن آثار تاریخی دست و پنجه نرم می نماید و با مسئله ای جدی از این حیث روبرو شده است.

حرکت چمدان های چرخ دار و صدای فراوری شده از حرکت چرخ های آن بر روی سنگ فرش خیابان ها برای اهالی این شهر به معضلی جدید تبدیل شده است که دولتمردان را مجبور به تصویب قانونی نموده است که جریمه 500 یورویی برای آن دسته از افرادی که از این چمدان ها استفاده می نمایند به همراه دارد.

صدای حرکت این چرخ ها بر روی سنگ فرش خیابان ها برای ساکنان و 22 میلیون توریستی که سالانه به این شهر می آیند مسائل عدیده ای به وجود آورده است و باعث شکایت و نارضایتی آنان شده است. از طرفی دیگر حرکت این چرخ ها بر روی سنگ فرش های قدیمی و تاریخی مرمر باعث از بین رفت آنان و آثار تاریخی این شهر شده بود.

به گزارش (سی ان ان) این قانون باعث رونق کسب و کار چمدان سازی هایی شده است که از چرخ های نرم و بی سر و صدا برای چمدان ها استفاده می نمایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 481

به "جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا" امتیاز دهید

1 کاربر به "جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه 500 یورویی برای چمدان های چرخی صدا دار در ونیز ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید