خبرنگاران زنجان از پایگاه های اصلی ووشو کشور است

به گزارش اخذ ویزا، زنجان - خبرنگاران - رییس فدراسیون ووشو ایران گفت: زنجان با توجه به ظرفیت و پتانسیل و ورزشکاران مستعد، یکی از پایگاه های اصلی این رشته ورزشی در سطح کشور است.

خبرنگاران زنجان از پایگاه های اصلی ووشو کشور است

امیرحسین صدیقی روز چهارشنبه در دیدار با اعضای هیات ووشو استان زنجان که در محل فدراسیون واقع در ورزشگاه آزادی تهران انجام شد با توجه به شرایط فعلی ورزش ایران و جهان که متاثر از بیماری کرونا است به بیان استراتژی های جدید فدراسیون ووشو به ویژه در حوزه های عملکردی، مسابقاتی و آموزشی پرداخت و افزود: تلاش های هیات ووشو زنجان در راستای توسعه این رشته ورزشی قابل تقدیر است.

حسین اوجاقی، نایب رییس فدراسیون ووشو نیز در این دیدار، عزم فدراسیون را بر حمایت جدی از هیات ووشو استان و تیم کاری رامین موحجهان (رییس هیات ووشو استان زنجان) برای ادامه جهت فخر آفرینی بیان نموده و به ارائه برنامه های ویژه فدراسیون در این راستا پرداخته و ابراز امیدواری کرد ووشو زنجان بتواند در جهت آینده فعالیت خود در راستای استراتژی های جدید فدراسیون، پیشتازی نموده و همچون گذشته به عنوان یکی از بازوان اجرایی قدرتمند فدراسیون ووشو به بستر توسعه همگانی و قهرمانی ووشو کشور کمک کند.

عضو کمیته فنی فدراسیون نیز، انتخاب هوشمندانه یک نیروی جوان، خوش فکر و تحصیلنموده و از جنس خانواده ووشو کشور به ریاست فدراسیون را تبریک گفته و این را مایه مباهات و امیدواری خانواده ووشو کشور دانست.

رامین موحجهان به موفقیت های بی نظیر ووشو در دوران مدیریت طلایی دکتر علی نژاد پرداخت و همچنین از نگاه مثبت و حمایت قاطع فدراسیون ووشو سپاسگزاری و این حمایت ها را مایه امیدواری خانواده ووشو زنجان، ابراز کرد.

سرمربی سابق تیم ملی ووشو افزود: با رویکرد جدید هیات ووشو استان زنجان در توسعه شهرستان ها و نگاه ویژه به قهرمانان این رشته ورزشی زنجان، ابراز امیدواری کرد که با ریشه کن شدن این بیماری منحوس، ورزش و سلامت جامعه در جایگاه اصلی خود قرار گیرد.

فاطمه غضنفریون، نایب رییس هیات ووشو استان زنجان نیز در این دیدار به بیان فعالیت های همگانی ووشو در بخش بانوان و برگزاری کلاس های آنلاین تای چی و برگزاری پر شور و باشکوه مراسم روز جهانی ووشو در سال گذشته پرداخت.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1145

به "خبرنگاران زنجان از پایگاه های اصلی ووشو کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زنجان از پایگاه های اصلی ووشو کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید