خبرنگاران سازمان لیگ تهدید کرد؛ حضور در کنار زمین ممنوع، به جز سرمربی

به گزارش اخذ ویزا، تهران- ایران- رییس سازمان لیگ با ارسال نامه ای به باشگاه های لیگ رجحان هشدار داد که دیگر هیچ فردی به غیر از سرمربی حق حضور در کنار زمین را ندارد.

خبرنگاران سازمان لیگ تهدید کرد؛ حضور در کنار زمین ممنوع، به جز سرمربی

به گزارش خبرنگاران، حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ و همچنین سرپرست فدراسیون فوتبال، نامه ای را از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران به باشگاه ها و هیات های استانی ارسال کرده و به صورت جدی در مورد حضور مربیان در کنار زمین هشدار داده است. بهاروند پس از اتفاقات تلخ رخ داده در لیگ بیستم و تنش های شدید و رفتارهای زشتی که اعضای کادرفنی بعضی تیم ها به وجود آورده اند و جو مسابقات را مسموم کرده اند این نامه را ارسال کرده و در آن هشدار داده که از این به بعد به غیر از سرمربی، هیچ یک از اعضای کادر فنی حق ندارند در کنار زمین و در منطقه فنی حضور پیدا کنند و جو مسابقه را مسموم کنند. در غیر این صورت برخورد جدی با خاطیان صورت می گیرد.

تصور این نامه را در ادامه مشاهده می کنید:

حال باید دید باشگاه های لیگ فزونی بعد از دریافت این نامه چقدر به این موضوع اهمیت خواهند داد و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در صورت به وجود آمدن تخطی از این هشدار، چه برخورد و تنبیهی را در نظر می گیرد. در لیگ بیستم بارها شاهد درگیری کادر فنی 2 تیم با یکدیگر، با داور و ... بوده ایم.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 بهمن 1399 بروزرسانی: 20 بهمن 1399 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1526

به "خبرنگاران سازمان لیگ تهدید کرد؛ حضور در کنار زمین ممنوع، به جز سرمربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سازمان لیگ تهدید کرد؛ حضور در کنار زمین ممنوع، به جز سرمربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید