دعوت دبیر از لالوویچ برای حضور در ایران

به گزارش اخذ ویزا، رئیس فدراسیون کشتی، جلسه ای دو ساعته با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در مورد مسائل مختلف برگزار کرد.

دعوت دبیر از لالوویچ برای حضور در ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه لالوویچ ابتدا در مورد برنامه ها و کارهای اجرا شده توسط اتحادیه جهانی کشتی در چند ماه گذشته و همچین برنامه های آینده صحبت کرد.

در ادامه علیرضا دبیر گزارشی از عملکرد خود در فدراسیون کشتی در 20 ماه گذشته ارائه و در مورد نمایندگان ایران برای کسب کرسی های آسیایی و جهانی رایزنی کرد.

رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه به دنبال این است که از ظرفیت تمامی قهرمانان المپیک و جهان در فدراسیون کشتی استفاده کند به لاوویچ گفت: قرار نیست که در تمامی پست ها حضور داشته باشم و خواسته ام این است که هر یک از قهرمانان بزرگ کشورمان، قسمتی از کار را بر عهده بگیرند و به همین منظور عباس جدیدی را به عنوان کاندیدای شورای آسیا و پست دبیرکلی معرفی کرده ایم.

وی ادامه داد: برای خودم چیزی نمی خواهم و تمام تلاشم این است که بتوانم در راستای اعتلای ورزش ملی کشورم گام بردارم و حمایت کامل خود را از جدیدی به عنوان فردی کاربلد و مدیر برای حضور در شورای کشتی آسیا اعلام می کنم.

دبیر همچنین با حمایت از کاندیداتوری سوریان به عنوان عضو اتحادیه جهانی شرح داد: سوریان بسیار با انگیزه است و در این مدت در پست نایب رئیسی فدراسیون در کارهای اجرایی به کشتی ایران کمک کرده و قطعا همانطور که در دوران قهرمانی فردی بسیار سختکوش و تأثیر گذار بود، می تواند برای اتحادیه جهانی نیز مثمرثمر باشد.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین به لالوویچ گفت: طبق قولی که به شما داده بودم بدهی های معوق فدراسیون را پرداخت کردم و تیم های ایران نیز در رقابت های اتحادیه جهانی حضوری پر رنگ داشته اند.

لالوویچ نیز در این جلسه با اشاره به قدمت و جایگاه کشتی ایران در جهان از عملکرد کشتی گیران ایرانی در میادین مختلف تمجید کرد و ایران را یکی از کشورهای تأثیرگذار در کشتی جهان دانست.

در انتها این جلسه رئیس فدراسیون کشتی از رئیس اتحادیه جهانی برای حضور در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده به عنوان یکی از بزرگترین کمپ های تمرینی ورزشی جهان در اردیبهشت ماه سال جاری دعوت کرد. رئیس اتحادیه جهانی این قول را داد که اگر در تاریخ مدنظر جلسه ای با IOC نداشته باشد در ایران حضور خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: visaro.ir شناسه مطلب: 1772

به "دعوت دبیر از لالوویچ برای حضور در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت دبیر از لالوویچ برای حضور در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید